різних видів дитячого харчування для маленьких дітей

Коли справа доходить до дітей, це дуже важливо розуміти різні типи продуктів, які вони повинні споживати. Їх розвиток йде не тільки про фізичне і психічне, а й поживні властивості. Це допоможе захистити їх здоров’я та безпеки і може мати величезний вплив на їх фізичний і розумовий розвиток.

Дитяче харчування, які ви купуєте в супермаркеті або в магазинах фахівця їжу будуть згруповані за віковими групами або стадії розвитку. Кожна вікова група або розвитку приходить з певними продуктами, які підходять. До них належать такі:

народження до шести місяців

Перше, що потрібно враховувати при годуванні новонародженого, чи варто годувати грудьми або використання формул. Багато досліджень було проведено в впливу обох методів. Багато медичні та організацій охорони здоров’я, включаючи Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує годування грудьми, тому що це кращий вибір харчуванні для немовлят і дітей. Це може допомогти захиститися від інфекцій і ряду хронічних захворювань, а також запобігти алергії.

Однак, не кожна мати зможе годувати грудьми, і тому вони будуть шукати альтернативні методи. Формула молоко є відмінним варіантом, як це буде задовольнити харчові потреби вашої дитини. Рішення щодо того, ви годувати грудьми або використання формули засновані на ваших власних обставин, ваш рівень комфорту і способу життя, а також будь-які медичні умови ви можете мати. Грудне вигодовування або суміш слід використовувати протягом перших шести місяців, а потім довше, якщо мати і дитина обидва готові.

шести до дев’яти місяців

Вам не доведеться чекати до шести місяців, щоб почати годування дитини твердих речовин; ви повинні спробувати через чотири місяці. Ви будете знати, якщо вони не хочуть приймати їжу, як вони будуть виплюнути, але через деякий час вони почнуть ковтати їжу. Важливо ввести тверді речовини, щоб уникнути дефіциту поживних речовин і, щоб уникнути їх не бажаючи мати тверді пізніше в їх розвитку.

Типи продуктів приходять як збагачені залізом і однозерністую малюкової зернових і можуть бути знайдені в будь-якому гарному супермаркеті або спеціалізованому магазині їжу. Кожна банка або горщик з дитячим харчуванням чітко позначена з розвитком років, так що ви зможете побачити, якщо вона підходить для вашої дитини, щоб споживати. Звідси ви можете перейти на декількох зерна злаків.

дев’яти місяців до дванадцяти місяців

Після того як ви ввели всі різні типи дитячих зернові та збагачені залізом продукти, ваша дитина може почати, щоб спробувати більш цікаве дитяче харчування. Почати, даючи їм інші зернові продукти, такі як хліб або тост. Звідси ви можете потім перейти на фрукти та овочі. Це, напевно, краще за все почати з овочами і м’яким страв, таких як морква. Як тільки вони звикають до смаку ви можете спробувати солодше і смачніше плодів. Завжди використовуйте невелику кількість перших, просто щоб переконатися, що вони не алергія на те, що ви дали їм.

Задихаючись величезна небезпека для немовлят і дітей ясельного віку. Тому їжа, яку вони споживають ніколи не повинно бути більше в діаметрі, ніж ваш мізинець. Якщо це так, переконайтеся, що ви ріжете його так, це безпечніше і легше споживати. Як тільки вони їли фрукти і овочі твердих ви можете потім перейти на молочні продукти, такі як м’ясо та сир, це може бути введений після шести місяців, але це дійсно залежить від їх розвитку. З дев’яти місяців року ви можете нагодувати їх між 2-4 столові ложки молочних продуктів на день. Назвіться коров’яче молоко після йогуртів та сирів і завжди використовувати незбиране молоко, а не пастеризоване роду.

М’ясо та альтернативи можна також вводити через шість місяців. Пюре або напружені м’яса, а також рибу можна вживати в їжу 1-3 столові ложки на день. Після дев’яти місяців ви можете ввести нарізаний кубиками або фарш 3-4 столові ложки, як у день.