симптоми ранкової нудоти – 3 ознак того, що ранкова нудота почалася

Ранкова нудота є нормальною частиною вагітності для більшості жінок. 7 з кожних 10 жінок буде проходити через ранкової нудоти. У даній статті розглядаються три очевидних ознак того, що ранкова нудота почалася.

Ознаки та симптоми вагітності може початися вже через пару тижнів після зачаття. Є багато різних ознак, які вказують на вагітність і ранкової нудоти. Три найбільш поширені симптоми ранкової нудоти є:

Чутливість до певних запахом – ваш нюх значно посилюється під час початкової стадії вагітності через підвищеного вироблення гормонів. Речі, які колись пахло добре, щоб тепер ви можете заподіяти вам стати дійсно хворий. За цей час намагаються триматися подалі від сильних запахів їжі і парфумерії. Зверніть увагу на речі, які ви щодня стикаєтеся, які роблять вас нудоту і докласти всіх зусиль, щоб уникнути їх.

Якщо це не представляється можливим, нарізати лимон і нести частину в невеликий пластиковий пакет. Всякий раз, коли ви починаєте відчувати себе хворим від оточуючих запахів, відкрити сумку і запах лимона. Запах лимона зупинить почуття нудоти.

Mood Swings – Час від часу, ваш настрій буде йти від однієї крайності до іншої. Одна хвилина ви можете відчувати себе на вершині світу, і наступний повністю пригнічений. Це ваші гормони на роботі. Просто спробуйте згадати, що цю фазу вагітності не триватиме вічно.

Нудота і блювання – нудота, нудота і блювота є явні ознаки, що симптоми ранкової нудоти розпочався. Медики досі намагаються зрозуміти, що викликає ранкової нудоти. Поки немає остаточної відповіді, вони вважають, що це швидка зміна рівня гормонів, яке відбувається під час початкової стадії вагітності.