смакуючи здоровіше материнства

Хоча часто будучи вагітною просто важко, це досяжно, щоб мати менш вимогливих народження дитини, слідуючи здорові методи. Навіть якщо ви не можете повністю позбавитися від деяких незручностей (наприклад, ранкова нудота), ви можете відчувати себе набагато краще, про себе і своєї ситуації, якщо користувач знає займатися процедурами, які допомагають вам дійсно чудово себе почуваю. Деякі з них включають фізичні вправи, дієти, і сон.

Здійснення є важливим компонентом здорового способу життя. Тим не менш, дуже важливо не напружувати ваше тіло, а багато, коли ви вагітні. Порадьтеся з вашим лікарем перед початком всього або продовження будь-яких вправ режиму. Прогулюючись, як правило, добре, і якщо ви були біг до вагітності, то, як правило, добре, щоб продовжити. Але ви дійсно повинні задатися питанням лікаря початковій. Крім того, є певні вправи йоги розробили для майбутніх дівчаток. Багато ходів в набагато більш типові йоги є напруженими для плоду і може призвести до проблем. Як уникнути фізичних навантажень серцево можна було б радити, якщо ви не до теперішнього часу робити аеробні вправи. І плавання є одним з кращих тренувань ви можете зробити для себе під час вагітності. Але переконайтеся, що ви розкрити за Вашого лікаря дозволеного у вашій ситуації.

Попадання красиво є ще одним важливим елементом будучи вагітною. Це поживна придбати до близько двадцяти фунтів більше, ніж хід вашої вагітності. Тим не менш, це не означає, що споживання їжі мотлоху весь час велике поняття, незважаючи на те, що всі хочуть їх виправити його, то й ще раз. Здоровий продукти, як фрукти і овочі, всього зерно, молочні товари, і м’ясо і птицю дуже хороші ідеї. Спроба залишитися осторонь від риби, а вміст ртуті може бути шкідливим для вашого будинку малюка. Запитайте вашим лікарем або дієтологом чи деякі сорти риби, при нагоді, цілком може бути прийнятним. Тримаючись подалі від алкоголю необхідний, оскільки обмежує кофеїну. Проблеми, пов’язані з алкоголем приємно відомо, але багато людей не розуміють, що кофеїн може обмежувати кровотік, створюючи його набагато більш жорстка для плоду для отримання вітамінів з крові. І бути впевненим, щоб придбати вітамінів для вагітних. Це буде гарантією того, що ваша дитина отримує розвивається всі поживні речовини, він або вона бажає.

Релаксація є надзвичайно важливим протягом вагітності та пологах. Ви хочете, щоб позитивне, що ви отримаєте задовільного сну щоночі. Іноді це може запропонувати, як кілька, як десять годин. Але дуже важливо, щоб дати вашим статурою і плоду задовільний час, щоб оговтатися від штамів робочого дня. Якщо одне здавалося б занадто значно для вас, говорити не доводиться. Коли ви вагітні, у вас є інші вимоги на вас. У вас буде значно краще бути вагітною, якщо ви можете отримати відпочинок. Якщо спати в нічний час важко (як це може бути зокрема, в третьому триместрі), зробити впевнений ви вважаєте деякий час протягом робочого дня, щоб закласти Restfully на дивані з книгою або тихо сидіти з деякої іншої діяльності, що ви із задоволенням .