справу з болем у спині під час вагітності

Вагітність може бути прекрасний час для жінки, як вона чекає народження дитини і готується до нової главою в її житті. Але те, що неявні з вагітністю є багато фізичні зміни, які тіло вагітної жінки, продовжується як ця нова життя зростає всередині неї. Такі зміни часто призводять до дискомфорту – певний мінімальний і деякі досить гостро – у тому числі болів і болів, пов’язаних з розширенням кадру і зростаючий живіт. Згодом, болі в спині під час вагітності є найбільш поширеним, що майже 90% вагітних жінок, які повідомляють дискомфорту такого роду.

Це не важко зрозуміти причини болю в спині під час вагітності. Як плід росте, вага вагітної жінки неминуче збільшує і її рама зміщує для розміщення простору, в якій дитина проживає. Для будь-якої людини, який несе зайву вагу – і в першу чергу вагітна жінка – біль у спині, як правило, частина наслідків. Наші шипи нести нашу масу тіла, що і коли вага збільшується хребта повинні внести відповідні корективи. Це ставить досить навантаження на наші спини і може призвести до дискомфорту, ніде це більш очевидним, ніж з болем в спині під час вагітності.

Крім того, за нормальних обставин, сила м’язів живота значно впливає на здоров’я м’язи спини. Черевний ядро ​​підтримує задню, що надає йому руку в розміщенні маси тіла. У разі вагітна жінка, спина у владі зростаючого живота; поза позначається і центром жінки тяжкості перебуває під загрозою. Біль у спині під час вагітності може бути також результатом зростаючої грудей – ще один наслідок зміни тіла.

Іншою формою болі в спині під час вагітності включає в себе переживання назад праці ближче до терміну жінки – неймовірно незручно виникнення. Ці сутички слід ретельно стежити за Вашим лікарем. Хоча деякі назад праці вважається помилковим праці та інші болі можуть бути пов’язані з реальною річчю. Так що не забудьте проконсультуватися з акушером, якщо ви відчуваєте назад сутички.

Різні лікарі рекомендують різні речі для боротьби з болем у спині під час вагітності в тому числі використання “живота пояса”, який допомагає підтримувати черевної порожнини та спини; світло вправ, які допоможуть зміцнити і розтягнути м’язи спини, тіла подушки використовуватися вночі, що дозволити вам спати на вашому боці з підтримкою, і масаж для вагітних. Використання ліки будь-якого роду настійно не рекомендується під час вагітності, тому краще працювати в рамках цих природних підходів.

Біль у спині під час вагітності не повинно зупинити вас у ваших треках. Підхід вашого здоров’я так само, як в будь який інший час на консультації з лікарем і лікування ваше тіло добре з великою кількістю відпочинку, гарне харчування, і програма болю спеціально розроблений для вас вашим лікарем.