справу з проблемами жовчного міхура вагітності

Вагітність може принести широкий спектр незручностей – апетиту, часте сечовипускання, запаморочення вранці, нудота і багато інших. Так, біль та біль стало дуже типовим протягом усього періоду вагітності. Тим не менш, одна форма біль може залишатися послідовною навіть після того, народили – біль ми маємо на увазі, що яке викликане жовчних каменів. Такі жовчного міхура вагітності задача характеризується кишкової незручностей і колючі болі. Насправді, побоюючись інфекції жовчного міхура вагітності, деякі жінки мають свій жовчний міхур видалений до пологів, тому що їм важко терпіти болю викликаної камінням. Перш ніж завагітніти, важливо для вас, щоб зрозуміти і отримати стільки інформації, скільки Ви можете про жовчному міхурі проблемами вагітності, а також тих, які можуть виникнути після пологів.

За словами доктора Крісті Dibble, директор служби ендоскопії шлунково-кишкового тракту при розладах Програма жіночого травної, поруч з апендицитом, другим найбільш поширеним умовою, з якими стикаються жінки під час вагітності є видалення жовчного міхура хірургії. Він також сказав, що жінки у віці 20-60 в два рази ймовірність розвитку каменів у жовчному міхурі, ніж чоловіки. Ми стали ще більш на ризик розвитку проблеми жовчного міхура, коли ми завагітніти. Народження контролю за використанням та естрогену може бути однією з основних причин порушення жовчного міхура. Насправді, приблизно 2-4 відсотків вагітних жінок, що приймають протизаплідні таблетки виявлені камені в жовчному міхурі, щоб під час вагітності.

Бо саме жовчних каменів формується? Ваш жовчний міхур невеликий орган в якому знаходиться жовч і розташований нижче печінки. Жовч рідини пробою травних ферментів і старих еритроцитів. Ваша травна система потребує жовчі з метою здійснення травлення. Зазвичай, жовч залишається в кишечнику, поки ви не починаєте є, а потім стискає жовчний міхур жовч у вашому кишечнику, щоб змішати його з їжею. Жовчні камені обумовлені кількома причинами. По-перше, коли матеріали – солей, лецитину та жовчних як добре складових жовчі стали з рівноваги, вони починають утворювати кристали. Ці кристали злипаються зростаючої важче і більше. Циркулюючих естрогенів, прогестерону і рівень гормональної середовища в цілому, впливає на здатність жовчного міхура для виділення жовчі та скорочення. Високий рівень цих гормонів може послабити ваші стіни жовчного міхура, який індукує утворення жовчних каменів. Коли камені починають подавати в протоках підшлункової залози або сечового міхура, біль може бути дуже екстремальний і untolerable.

Окрім жіночих гормонів і вагітність, інші фактори ризику, які можуть викликати утворення каменів жовчного міхура включають етнічної особливо американців мексиканського походження і корінні американці, ожиріння, швидка втрата ваги і діабету. Пацієнти стверджують, що біль найчастіше, відбуваються в нічний час або АВЕС їдять гостру їжу. Якщо ви один з тих, які відчувають такі незручності міхура місяців після народження дитини, настійно рекомендується, що ви берете час, щоб побачити медичних послуг з метою запобігання аномалій з розвиваються далі.

Гарне здоров’я має бути не тільки пріоритетом під час вагітності, але що ще більш важливо, після народження дитини. Зрештою, ви не хочете пропустити жодного з етапів вашої дитини.