статеве життя після вагітності

Ваша сексуальне життя змінюється

Після захвату дізнатися вагітна вашої дружини, ви, ймовірно, виявите, Äôll себе розмірковував чи все, що ви, Äôve завжди чув про секс і немовлят це правда. Чи будете ви як і раніше бути як включений по вашій дружині під час і після вагітності? Чи буде секс під час вагітності зробити будь-який з вас дуже турбуються про заподіяння шкоди дитині, щоб насолоджуватися? Чи буде ваша дружина, як бути сексуальному грунті, як вона була в той час як ви намагаєтеся завагітніти? Єдино вірним є те, що ваша сексуальна життя зміниться. Сувора факти такі, що ви, ймовірно, буде мати менше сексу відтепер, умова, яке виходить за межі народження вашого нового дитини. Більша частина цього ніколи не обговорюється між татами, якщо тільки з розуміючою підморгування або боляче жарт.

Ваші бажання

У першому триместрі, ви можете відчувати себе рогатою, ніж будь-коли. Ви, Äôll відчувати себе ближче до своєї дружини, ніж будь-коли раніше. Ви можете відчувати дивну гордість, що люди будуть знати, що ви, Aore відповідальність за дитину зростаючий інсайдерської ній. З іншого боку, вагітність може створити деякі протиріччя. Тепер ви будете займатися сексом з мамою, яка може здатися менш сексуально для вас. Більш ймовірно, однак, є те, що ваша дружина, AOS більш повної і пишні форми буде здаватися більш еротичними до вас.

Її бажання

Ваша дружина, AOS бажання піти вгору і вниз і може варіюватися від триместру триместрі. Вона може бути менше, заборонені без контролю над народжуваністю, більш інтимний з вами через вашу нової відповідальності, і більш сексуально, тому що її заповнили форму. Заради вас, ми, сподіваюся, Äôll для цього сценарію. З іншого боку, вона може витрачати багато першому триместрі блювота. Вона може відчувати себе більш матері і менш сексуальною, чи вона може просто відчуваю, жир і непривабливими.

Дитяча безпека

Кожен турбується принаймні, трохи про секс шкодить дитині. Це, AOS важко не уявити натискання вглиб дитини, AOS тимчасовий будинок з кожним поштовхом. Ваша дитина в безпеці, проте, в м’якій амніотичної заповнений рідиною мішок. Існує дуже мало ризику для вашої дитини, якщо ви не з дуже бурхливим сексом.

Що ви можете зробити

Як і більшість питань в рамках відносин, найкраще, що ви можете зробити, це говорити про свої потреби і бажання. Можливо, вам доведеться взяти на себе ініціативу, щоб спробувати нові позиції і інші варіанти з традиційних позицій може стати занадто болючим або незручним в останні місяці. Все, що робить ваш чоловік найзручніші це ваш кращий шанс на що мають сексуальне життя через третього триместру.

Додаткові відомості про планування вагітності поради, будь ласка, відвідайте: http://www.greatdad.com