стимуляції пологів в домашніх умовах – 3 методи, щоб ви почали

До того часу, ви 37 тижнів вагітності, більшість лікарів буде вважати вас буде повний термін і дозволить працю до прогресу, якщо вона починається. Тим не менш, деякі жінки буде добре минулому типовий 40 тижнів і почне шукати шляхи, щоб допомогти своєю працею разом. Якщо ви один з цих жінок, які хотіли б знайти способи для стимулювання праці на дому, то ось три з найбільш поширених та ефективних методів, які жінки використовували.

ходьба
Це, як правило, допомогти дитині подальше спуститися в таз і, сподіваюся, тиснути на шийку матки. Додатковий тиск буде найчастіше допомагають шийці матки тонкі і розширюються таким чином даючи можна відразу почати роботу на весь процес праці. Якщо нічого іншого, ви отримаєте вправи, які допоможуть вам почувати себе краще фізично і розумово.

Існує також варіант, який я хотів би назвати бордюрний степпінг. Я успішно використовував цей метод у два рази, востаннє збирався протягом декількох годин праці. Стенд поруч з узбіччям з правої ноги ближче до узбіччя і лівої ноги далі від тротуару. Крок вгору на узбіччі з правої ноги і продовжуємо йти з лівої ноги вниз на вулицю. Ви повинні піти вгору і вниз з кожним кроком, якщо ви робите це правильно. Я вважаю, що це поєднання ходьби і штовхаючись, який допомагає цій техніці працювати.

стимуляція сосків
Будь-яка стимуляція сосків повинно викликати скорочення власних задум природи. Ви можете або вручну терти соски або використовувати молокоотсос, протягом 5 – 15 хвилин з кожного боку. Будемо сподіватися, що збільшення скорочення стануть регулярними і привести вас в реальну праці. Більшість жінок буде робити це через кожні дві години, поки вони не будуть успішними.

секс
Хоча сексуальні відносини в цій точці може бути незручно або навіть небажано, сперма має природне хімічне в ньому називається простагландину, який допомагає розріджувати шийки матки. Розведеної шийки матки, як правило, починають розширюватися і, отже, призвести до праці. Ось чому часто часи, коли я жінка має загрозою передчасних пологів вона буде зроблений на тазові решта – щоб уникнути ризику сперми зачіпають її шийку матки.

Якщо ви опинитеся не будь-яких прогресу на свій розсуд і ваша дитина термін, ви можете почати використовувати деякі з цих методів для стимуляції пологів в домашніх умовах за своїм розсудом. Кожен метод простий і безпечний і варто спробувати, щоб спробувати уникнути медичних індукції в лікарні.