стрес під час вагітності Приходьте дізнатися реальну історію про побічні ефекти вона робить на вашу Baby_

Стрес під час вагітності. Життя може здатися абсолютно неможливо діяти, як ви можете тримати абсолютно щаслива, що ви вагітні. Коли ви вперше завагітніли ви можете пройти через безліч різних емоцій. Ви можете бути страшно, щасливий, збуджений, або стрес. Так, тільки яким буде стрес впливає на дитину?

Наука довела, що діє як стрес людини може бути погано впливає на вашу дитину. Це дійсно необхідно, щоб зберегти ваш стрес під час вагітності настільки низько, наскільки це можливо. Це нормально бути стрельнув раз в той час, але завжди зупиняючись на погані думки, як фінанси або відносини, швидше за все, мають довгострокові наслідки для вашої дитини.

Вчені довели, що стрес під час вагітності зробить більше проблем для вашої дитини в наступні роки життя. Стрес під час вагітності було пов’язано з меншою вагою народження, а також змінює вашої дитини поведінкового розвитку. Оголошення цих проблем на інші проблеми, що стрес під час вагітності надає на вашу дитину імунної системи, і це достатня причина, щоб зробити все можливе, щоб триматися подалі стрес зі свого життя.

Тепер, коли ви знаєте, що у вашої дитини є багато виграти або програти від того, що думки й емоції, які ви впустили у вашому розумі, ви повинні тримати стрес зі свого життя якнайкраще. І, якщо ви схожі на мене, коли я була вагітна, ніж ви могли б мати важкий час, намагаючись переконати себе в буття без стресу. Ключ у тому, щоб з’ясувати, що робить вас дійсно щасливим і повторювати їх. Тут були мої 2 кращі заходи, які тримали від мого стресу під час вагітності.

1. Вправа. Я знаю, що більшість жінок вважають, Im божевільний, що кажу це, але здійснити це найкраща форма зняття стресу. Я особисто знаю, що, коли ви втомилися і підкреслюючи, сама остання річ, яку ви хочете зробити, це вправу, але воно працює. Фізичні вправи можуть допомогти виявити ендорфінів, які потрібні вашому тілу, щоб дати вам тонни більше енергії і прогнати стрес.

2. Друге таке медитація. Це дуже хороша форма зняття стресу. Правильний вигляд медитація може допомогти покласти ваш розум і душу в спокої і нехай ви любите спокійні часи вагітності. Найкраще, що можна зробити, це піти в Google і шукати медитації компакт-дисків і переконайтеся, що ви прочитали відгуки та купити той, який вас цікавлять.

Ну, я сподіваюся, це допоможе вам зберегти стрес під час вагітності з вашого життя. Успіху і насолоджуйтеся вашої вагітної моментів.