терміни сну рутини для вашої дитини, який працює

Новонароджену дитину найбільший дар, який батьки можуть попросити, але вона також може бути напружений час пристосовуватися до дитини. Ваш спосіб життя і повністю змінює свій рівень сну різко знижується. Ви ніколи не збираєтеся отримати нормальне попереднього дитину спати після того як дитина народилася, але за визначенням структури та отримання дитину в гарну рутину сну, це може значно допомогти.

Не минуло і двох дітей такі ж, якщо поглянути на кількість сну вони потребують, і коли протягом дня їм це необхідно. Але наш терміни дає вказівку на стандартну кількість сну вони потребують певного знову, і як їх змінити моделі NAP, як час іде.

новонароджених
Коли дитина народилася першим, їх шлунок буде визначати їх структуру сну. Вони зазвичай потрібно близько 7-8 годин протягом дня і 8 годин у нічний час. Ви не можете очікувати занадто багато постійної практики на старті, з новонародженим пробудження через кілька хвилин або кілька годин, в залежності від того, коли їх животик необхідне живлення.

один місяць
До цього віку, ваша дитина зазвичай починає розрізняти день і ніч. Хоча вони будуть спати ще дуже багато протягом дня, ви виявите, що вони більше спати вночі. Взагалі 6,5-7 години протягом дня і 8,5-9 години вночі.

три місяці
Різниця між днем ​​і вночі буде стає ще більш вираженим на даному етапі, meanining це гарний час, щоб спробувати встановити сну рутини. Вони будуть спати близько 5 годин протягом дня (як правило, з 2 або 3 НПД) і близько 10 годин у нічний час (як правило, у дві нитки). Отримання їх у шаблон буде корисно рухатися вперед.

шести місяців
Денний сон, як правило, зводиться до одного вранці і один вдень на даному етапі життя немовлят. Більшість не буде спати більше декількох годин протягом дня. Хоча, якщо ваша дитина дрімає 3 або 4 рази, це не так уже й погано. Більшість 6-місячним немовлятам буде спати всю ніч, хоча деякі з них до цих пір прокидаюся ночами.

один рік
Малюк у цьому віці, як правило, 1:59 НПД на день загальною тривалістю 2 години. Якщо у них є проблеми із засинанням це може бути пов’язано з розлукою, який є повністю нормальним. У нічний час вони будуть спати протягом 10 до 11 годин, і іноді може спати всю ніч, не прокидаючись.

вісімнадцять місяців до двох років
Ваша дитина буде спати протягом приблизно півтора годин протягом дня, з НПД буття в той же день. Обідній час і післяобідні сни є загальними, але коротше, ніж попередні століття, і звичайно тільки один. Одинадцять годин сну в нічний час є загальним і в цьому віці вони можуть втекти зі своєї постелі, як тільки ви засунув їх у, так очікуйте ставали стурбованими неспокійний малюк в цьому віці.

Ці строки не встановлені в камені і, як згадувалося вище, кожна дитина індивідуальна. Однак вони можуть дати вам оцінку, чого очікувати і допомогти спланувати процедуру, яка вписується в ваш спосіб життя, і переваги ви, ваш партнер і вашої дитини.