тиждень за тижнем Керівництво вагітності

перший триместр
Це перші 12 тижнів вагітності. За цей час організм матері проходить через безліч змін з моменту дитина росте в ній. Більшість жінок скаржаться на нудоту, болі в спині і ранкової нудоти. У цей момент мати передбачається замовити її першого допологового призначення, де вона отримує повне медичне обстеження. Лікар виконує ультразвук, щоб підтвердити життєздатність вагітності. На 12-му тижні тиждень за тижнем вагітності, ви зможете почути серцебиття дитини.

другий триместр
Це 3 по 6 місяці вагітності, що становить приблизно від 13 тижнів до 28. У цей час тіло використовується для вагітності, і це знижує симптоми вагітності. Більшість матерів почати думати про потреби своєї дитини, купуючи одяг і меблі. Ви повинні продовжити відвідувати вашим лікарем кожні 4 тижні, щоб перевірити ваш прогрес. Жінки відчувають фізичні зміни на даному етапі, де вони можуть почати збирати в декретній одяг, щоб показати свої удари з гордістю. Коли після кожним тижнем Керівництво вагітності ви помітите, що дитина росте швидко в цей період. Дитина починає рухатися в животі в районі 18-го до 22-го тижня. Стать дитини визначається на другий триместр через ультразвук. Щоб отримати більше енергії в цей період, мати повинна регулярно займатися спортом.

третій триместр
Це остання стадія вагітності подорожі. Це тижнів між 29 до 40. У цей момент дитина швидко росте як у вазі і зростанні. Легені дитини і дихальної систем розробки на даному етапі. Між тижня, 37 і 42 дитини, якщо повністю зрілими і готовими до народження. Коли прийде час, майже до матері буде відчувати Брекстон-Хікса, що в кінцевому підсумку призвести до сильного болю праці і, нарешті, привести до народження дитини. При поставці, дитина важить близько 7,5 кг і близько 18 до 21 дюймів. Тиждень за тижнем Керівництво вагітності показує, що матері починають відчувати деякі незручності, які вони зазнали протягом першого триместру.

Це дуже важливо слідувати тиждень за тижнем Керівництво вагітності знати стан вашої вагітності. Це допомагає вагітності, щоб бути веселіше, як ви будете дотримуватися всі кроки, перш ніж доставити ваш гарна дитина. Переконайтеся, що ви відвідаєте вашого здоров’я постачальника регулярно, щоб тримати все під контролем. Матері повинні є належне дієт і позбутися від шкідливих звичок, як пити і курити, які можуть заподіяти шкоду майбутній дитині.