трави від безпліддя – як збільшити чоловічу фертильність з 3 поширених трав

Сьогодні, багато інших чоловіків і жінки дивляться на трави від безпліддя в якості альтернативи ліків родючості та лікування. Пари шукати спільні трави, які легко досяжні і, як було доведено збільшення народжуваності у обох статей.

У середньому на 10-15 відсотків пар діагностовані як безплідні, і приблизно в половині випадків, це нездатність чоловіка до запліднення яйцеклітини, яка викликає проблеми.

Загальні фактори можуть включати в себе ненормальним виробництва сперми, рухливість сперматозоїдів недостатньо, вік, куріння, вплив екологічних хімікатів та забруднюючих речовин, використання речовин, деякі лікарські препарати, низька кількість сперматозоїдів, хіміотерапії або загального способу життя та охорони здоров’я.

Тут знаходяться 3 найпоширеніших трав, які допомагають у боротьбі з чоловічим безпліддям.

Мака – Мака корінь був показано, що збільшення статевого потягу і допомоги в здорову сперму. Вона ефективно працює в балансуванні чоловічих гормонів, тому що замість поставки фітоестрогени (рослинні гормони) він діє на гіпоталамус-гіпофіз. Багато чоловіків використовували його, щоб підняти рівень тестостерону, виправити імпотенції і проблем з ерекцією.

Женьшень – Дослідження довели, що женьшень підвищує якість сперми, кількість сперматозоїдів та їх рухливість. Азіатський женьшень або женьшеню була називають “людиною корінь” та підвищує рівень тестостерону при одночасному підвищенні статевого потягу.

Saw Palmetto-вважається “природним стероїдний” добавка трави. Він містить стимулюючими властивостями і зміцнює весь чоловічої репродуктивної системи, заохочуючи здоров’я передміхурової залози і підвищення лібідо.

Є багато спільних трав, які заохочують здорові репродуктивні органи і підтримки загального чоловічого репродуктивного здоров’я. Багато чоловіків покладаються на натуральні трави від безпліддя та участь у домашні засоби, які довели результати та витримали випробування часом. Чим раніше ви почнете трав’яний режим, який підходить саме вам, тим швидше вона дозволить вам стати щасливим батьком, щоб бути!