трави, щоб зупинити потік грудного молока

Іноді відлучення дитини може бути дуже болючим часу. Але завжди пам’ятайте, коли є воля, завжди є шлях. Найпростіший спосіб зняти цей біль, щоб сидіти в гарячій ванні і обережно натисніть навколо соска і нехай деякі грудне молоко піти тільки, щоб дозволити трохи навантаження. Гарячі фланелі допомогти полегшити тиск теж. Але ви не можете залишитися там назавжди.

Є кілька трав’яних лікування, які часто використовувалися протягом сотень років, що може зупинити грудне молоко швидше. Найбільш ефективні засоби для болю і незручності лактації є використання капустяного листя. Покладіть охолоджені листя капусти всередині вашого бюстгальтера. Вони дивно заспокійливий і ефективним. Капустяне листя тільки правильна форма і холод знову переживає біль. Просто замініть листя на свіжі щоразу вони зігрітися.

Петрушка вже давно відзначали для використання в якості трави, щоб зупинити потік лактації. Він також є одним з найпростіших трав, щоб використовувати також. Причина в тому, що петрушка є простою трави, щоб додати до багатьох страв без радикальної зміни смаку при приготуванні їжі.

Крім того, петрушка, багато рекомендують мудрецем, щоб зупинити виробництво грудного молока. Використовуйте половину чайної ложки сухого шавлії, щоб зробити як чай. Ви можете взяти шавлії 3 рази на день протягом 3 днів. Це найбільш ефективний чай, але м’ята і м’ята і хороші і багато жінок знаходять смак краще. Але якщо ви не любите чай, який багато, ви можете додати шавлія в овочевий сік.

Квітів жасмину подрібнений можуть бути додані до грудей. Він припускає, щоб працювати. Інші трави, які можуть зменшити харчування грудного молока Чіквід, чорний горіх, деревій, щавель, меліса, материнка, трава Барвінок.

Багато різних продуктів можуть містити трави, які ви повинні або уникати або їсти більше. Так задньої харчування пакети завжди повинні бути перевірені. Зрештою, навіть якщо ви берете на себе відповідні трави, щоб зупинити виробництво грудного молока, є трохи їжі або трави, які стимулюють вироблення грудного молока. Намагайтеся уникати малини, насіння фенхелю, пажитник чаї, пивні дріжджі, вівсянка і кропиви під час відучити вашої дитини.