триматися подалі від шкідливих звичок під час вагітності

Питання охорони здоров’я найбільш важливих міркувань, які необхідно мати на увазі, під час вагітності. Це необхідно для вас, щоб підтримувати ідеальне здоров’я і триматися подалі від шкідливих звичок на цьому вирішальному етапі, щоб переконатися, що ви і ваша дитина були здоровими і безпечними. У цій статті ми поговоримо про речі потрібно уникати під час вагітності.

Що вам потрібно, щоб уникнути
Важливі речі, які ви повинні уникати під час вагітності алкоголь, наркотики, сигарети і кофеїн. Тим не менш, багато жінок, з або без належного знання їх важкі наслідки, знаходять їх використовувати. За даними Національного обстеження про споживання наркотиків та охорони здоров’я (NSDUH) 2009 року, 4,5 відсотка і 10 відсотків вагітних жінок у віці 15-44 років використовували заборонені наркотики і алкоголь відповідно. Це, отже, необхідно виховувати людей і змусити їх зрозуміти, шкідливий вплив їх використання.

Шкідливий вплив на вас і вашої дитини
Нездорові звички у тому числі питної, токсикоманія і куріння мати небезпечні наслідки для здоров’я Вас і Вашої дитини.

Алкоголю: вживання алкоголю під час вагітності викликає фетальний алкогольний синдром (ФАС), яка впливає на фізичний і розумовий розвиток дитини. Це призводить до вроджених дефектів, зору чи слуху, нездатність до навчання, спати і смоктати проблеми та інші поведінкові ускладнень у дитини. Цю смертельну звичку може навіть стати причиною викидня, передчасних пологів і мертвонароджень. Вона також може бути відповідальним за багато інших проблем зі здоров’ям, як ушкодження печінки.

Зловживання психоактивними речовинами: Приймаючи наркотики викликає питання охорони здоров’я, як запаморочення, почастішання пульсу, зміна сну і неспання, проблеми з диханням і багато інших. Він має тривожну вплив на плід. Було відомо з певних досліджень, які марихуани під час вагітності уповільнює зростання плоду і зменшує тривалість вагітності, тим самим збільшуючи ймовірність передчасних пологів. Це може також призвести дитини з низькою вагою при народженні. Крім того, використання певних заборонених наркотиків підвищує ризик синдрому раптової дитячої смерті.

Паління: Куріння тютюну поширене серед вагітних жінок. Це, як відомо, викликають захворювання ясен, рак, хвороби серця і навіть інсульту у таких осіб. Багато проблем зі здоров’ям, як викидні, мертвонародження та ускладнень під час вагітності виникають з надмірним курінням.

Небезпечні хімічні речовини, такі як окис вуглецю і нікотину, пов’язаних з курінням зменшити потік кисню до дитини, тим самим впливаючи на поживних речовин. Куріння під час вагітності також встановлено, причиною таких проблем, як низька вага при народженні та інших вроджених дефектів.

Кофеїн: На ​​додаток до вище шкідливі звички, приймаючи надмірної кількості кави також шкідливі для вагітних жінок. Споживання кави, який містить кофеїн часто викликає викидень. Він навіть збільшує частоту серцевих скорочень, кров’яний тиск і потовиділення. Вважається, щоб зменшити кількість рідини в організмі, а також зменшує кількість заліза і кальцію поглинання, який впливає на поживних речовин для дитини.

Тому, настійно рекомендується триматися подалі від цих шкідливих звичок під час вагітності і дотримуватись певних здорові поради для підтримки вашого здоров’я.

Візьміть здорового харчування
Здорові, своєчасне і збалансоване харчування слід приймати під час вагітності. Здорової дієти, яка приносить користь вам і вашій дитині повинні бути дотримані. Він повідомив, взяти хоча б три рази на день разом з кількома закусками. Попросіть вашого лікаря і запишіть всі продукти харчування, що містять вітаміни, мінерали та інші необхідні компоненти дієти потрібно.

Виховання здорового способу життя
Здоровий спосіб життя дозволяє уникнути питань здоров’я і сприяє благополуччю матері і дитини під час вагітності. Здоровий спосіб життя включає в себе правильне харчування і регулярні фізичні вправи. Однак уникайте вправ і спортивних заходів, що може зробити вас падати або страждають травми черевної порожнини. За порадою лікаря, практикуйте вправи на розслаблення, які сприяють фізичне здоров’я і душевний спокій.

Майбутнє дитини залежить від того, як плід розвивається в утробі матері. Отже, в силу виховання здорового способу життя і триматися подалі від шкідливих речовин, ви можете мати здорову дитину.