три методи батька виховувати новонароджених

Ситуації змінюються з часом. Багато років тому майбутнім татам чекали в номер, готовий до новини, що їхні діти народилися. Сьогодні нових батьків в пологові палати підтримки мами під час пологів. Ми навіть отримати тато бере участі в душу дитини і змусити його захват від дитини подарунками. Але роль батька у вихованні дитини не закінчується всередині пологовому залі. Є безліч способів, що батько може зв’язок з дитиною особам початкового кілька дорогоцінних місяців.

Годування дитини може бути надзвичайно унікальний час для матері і дитини, а також може бути спеціально для тата і дитини. Папа може доставити дитині маму, якщо вона є годування груддю. Після мама годує дитину, то тато може взяти на себе і відрижки дитини і допомогти, щоб мати дитину спати. Ви повинні бути штучне вигодовування дитини, то тато повинен взяти кожну можливість Погодуйте дитину своєї пляшки. Який фантастичний підхід до виховувати вашої дитини.

, Коли дитина перебуває в утробі матері вона \ він або вона може чути голоси. Таким чином, його голос тата вже до нього і підгузників є великий час, щоб поговорити зі своїм новонародженим. Ваш голос буде обнадійливою і зробити підгузники ще більш приємним. Говорити про що-небудь і все. Дитина вчиться своїх наборів навик спілкування з вашою зразки з усної мови. За короткий час ваша новонароджених вміння спілкуватися буде розроблений такий багато, що вона почне воркування і дзюркотливий на вас.

Можливо, на самому винятковому раз на материнстві заспокоює вашого новонародженого спати. Ви думаєте про ці солодких спогадів всю решту років. Таким чином, це додатковий спосіб для тата, щоб зв’язок з дитиною. Ваша дитина вимагає багато тих, втішно першого кілька місяців, як він накопичуються в його новий світ. Він повинен знати, що він просто не самотня в цьому великому світі, і що він може довіряти вам для задоволення його потреб. Що набагато кращий спосіб для досягнення цієї мети, то заспокійливим дитини на відпочинок.

Ваша дитина має тільки один підхід, щоб спілкуватися з вами, і це, плакали. Спочатку це важко відповісти 1 відрізняється від іншого, але швидко тато і мама може сказати, що дитина хотіла б до речі він плаче. Дитяча плаче просто тому, що він засмучений деякі речі, як брудні підгузки або голодний. Це надзвичайно важливо, що ви просто забрати дитину, коли він плаче. Кожен раз, коли він сяде в машину ви дозволяєте йому знати, що ви там для нього, коли він потребує вас. Протягом довгого часу він буде зрозуміти, що ви збираєтеся піклуватися про нього, і незабаром він почне його заспокоює сам вниз, коли він розбудовується. Тата повинні забрати дитину так само, як мама. Це дозволяє дитині зрозуміти, що кожна батьків там для нього і ще один спосіб для батька, щоб зв’язок з дитиною.

Важливо, щоб ви зв’язок з вашою дитиною так само, як мама. Облігацій, які ви розвиваєте зараз допоможе вам дізнатися його протягом багатьох років у майбутньому. Дитина хоче, щоб випробувати любов і комфорт кожного батьків. Час, витрачений на зв’язок тепер допомагає вашої дитини, щоб мати добре збалансовану життя.

Пам’ятайте, зміни підгузників просто не основним моментом батька, але це повинно бути зроблено, кілька разів на день. Тата повинні робити свою частку сповивання. Чи знаєте ви, що дослідники виявили більше ви зміните своє немовлят підгузники, більше пов’язаний з вами він стає. Так що тепер тата немає ніяких підстав змінювати пелюшки вашої дитини, просто тому, що кожен підгузник ви змінюєте дає шанс наблизитися ви вашої дитини.