три основні кроки для годуючих в громадських

Як саме ви медсестра непомітно?

Догляд непомітно насправді досить проста. Як і все інше, тим більше ви це робите, тим легше стає!

Перш ніж почати, ознайомтеся з сигнали вашої дитини, які говорять вам, що він або вона хоче медсестрою. Деякі діти ворушать навколо і смоктати їх крихітні кулаками, а інші можуть почати хникати.

Ваша мета полягає, щоб підняти на ці сигнали і почати свій відхід дитини якомога швидше, перш ніж пхикання перетворюється на повноцінний крик і привертає до себе увагу оточуючих.

Ось три кроки до відходу в громадських

1. Беріть з собою дитину близько. Обережно відстібати один отвір ваш відхід верхньої (або підніміть вашу сорочку з одного боку) і відчепити вашої Бюстгальтер для годування.

2. Допоможіть вашій дитині засувки, потім організувати ваш одяг, щоб покрити ваші грудей. Якщо ви носите годуючих слінг, це легкий крок, тому що ви вже закриті!

3. Подивіться від дитини і повернутися до вашої бесіді, почитати книгу, або спостерігати за людьми, що йдуть. Вірте чи ні, більшість людей навіть не будуть знати, що ви годуєте грудьми.

У самому справі, ви, напевно, чули про мам, які були, щоб хтось підійшов і попросити, щоб їх дитини під час одного годування. У мене було, що трапилося зі мною кілька разів, що змусило мене посміхнутися і сміятися, як я гордо пояснив: “Ви могли бачити її, але вона годує прямо зараз!”

Ці запити, щоб побачити Елла, поки я годувала завжди підтверджують мої підозри, що грудного дитини зазвичай не виділяються, що багато.

Тепер ви знаєте, «механікою» дискретних престарілих, прийшов час на практиці! Так що наступного разу, коли ви годуєте дитину у себе вдома, сидячи перед дзеркалом і подивіться, що ви можете бачити.

Один з моїх улюблених часів за практиці під час годування в роздягальні. Зрештою, ви оточені купою дзеркал!

Ви також можете годувати грудьми перед вашим чоловіком і попросити зворотний зв’язок.

Або дивитися, як інші матері медсестра в громадських місцях. Гарне місце, щоб зробити це на зустрічі Ла Лече Ліги, де ви побачите багато інших мам годують своїх немовлят. Якщо ви ніколи не чули про Ла Лече Ліги, це експерт на допомогу мамам годувати своїх немовлят. І є щомісячні зустрічі проводяться по всьому світу. Іди перевір один з!

Так що у вас є. Три простих кроки для престарілих у громадських місцях. Ви можете зробити це! (І тільки подумайте про той час, ви заощадите не маючи для насоса і возитися з пляшкою ….)