три простих порад, щоб отримати ваші 5 місячної дитини спати.

Вам цікаво, якщо ви завжди будете спати протягом ночі знову? Розслабтеся! Ця стаття дасть всю необхідну інформацію, вам потрібно, щоб допомогти вашому 5 місячної дитини спати – і спати – всю ніч безперервно. Ті, нон-стоп побудка телефоном в середині ночі може залишити вас з мутними очима і нечіткої мозком. Допомогти вашому 5-місячним сну немовля на його або її власні не зашкодить небагато. Насправді, ви будете робити him/her- і ви – світ добра. Будьте впевнені, що хороший сон, всього в декількох хвилинах ходьби! Тут знаходяться 3 з кращих способів, щоб отримати дитину спати всю ніч.

Знати ознаки втомився малюкова – Ніхто з нас не подобається, коли не спав, коли ми повинні спати, а не чекати, поки ваша дитина не перевтомився, покласти її в ліжко, як тільки вона показує ознаки стають сонними, такі як бути дуже тихим, позіхаючи, робити різкі уривчасті руху, втрачають інтерес до гри і іграшки, і метушитися. Якщо ви пропустите цю можливість отримати дитину спати, перш ніж вони стають надмірно втомилися, ваша дитина, ймовірно, стане сварливою і знайти його важко влаштуватися і змусити себе заснути.

Дотримуйтеся спеціальна програма – створення їжі і подрімати раз і дотримуватися їх, тримати їх досить довго, щоб побачити, якщо ваша дитина щасливий, коли прокинувся, і заснути, не багато суєти. Якщо ваша дитина має проблеми в стані неспання або при спробі заснути, пропонують їжу або пляшки трохи частіше. Метушливість може бути від того, голодні, і так як їх животики крихітні, коли молоді, ваша дитина, можливо, буде потрібно менше їжі трохи частіше відчувати себе утримання і мати можливість відпочивати протягом більш тривалих періодів за один раз.

Не маю іграшки в ліжку, які можуть відвернути їх від сну – При установці дитину спати, видаліть всі іграшки, які можуть бути в ліжечку, які могли б відвернути дитину, і не пов’язані з сном. Ваша дитина повинна їсти тільки те, що ви або ваша дитина вибрав в якості представника сном. Використовуйте тільки свої улюблені сну або перед сном іграшки.

Чи готові ви, щоб попрощатися з безсонними ночами і привіт солодкі сни всю ніч безперервно? Якщо так, то прийшов час, щоб потрапити в потрібну інформацію для стоїть перед нами завдання. Є ще кілька ключових елементів для вас покласти разом, перш ніж ви будете готові, щоб допомогти вашому 5 місячної дитини спати всю ніч.