управління екземи у дітей природно

Якщо у вас суха і свербіж шкіри, ви, може бути, страждають від симптомів, пов’язаних eczema.Other з екземою є набряки, розтріскування, лущення і набряклість шкіри.

Атопічний дерматит є тип екземи, яка значною мірою впливає на дітей. Майже діти, які страждають від цього захворювання на основі спадкових і зазвичай розвивається навколо 2:58 місячного віку. Термін «атопічний» відноситься до надчутливість імунної системи з алергенами навколо нас.

Немовлята мають нерозвинені імунної системи, тому вони в основному жертвами атопічний дерматит. Це відбувається на будь-якій ділянці тіла особливо волосистої частини голови, лоба і грудей. У деяких випадках симптоми включають свербіж уперта яка може бути дуже тривожним для немовлят на їх сон. Причини екземи невідомі і не було ніякого лікування виявлено. Але є природні способи, як лікувати і запобігати їх. Ви просто повинні визначити, які є алергени, які викликають екземи на немовлят.

Якщо ви часто вступає в контакт з алергенами, як пил і хутра тварин, ви схильні викликати шкірні hypersensitiivity.There різні способи, як можна запобігти симптоми екземи виникнення. Ви можете слідкувати за поради наведені нижче.

1. Тримайте шкіру вашої дитини зволоженою. Ви можете застосовувати пом’якшувальні креми і зберегти м’якість і гладкість шкіри вашої дитини. Це зменшить дискомфорт, а також посилення захисту ніжної шкіри вашої дитини. Ви також можете застосовувати масла і лосьйони дитини після ванни в відповідності з рекомендацією лікаря з тієї причини, що є деякі дитячі товари, які можуть призвести до подальшого дискомфорт.

2. Використовуйте теплу воду у ванній ваші child.Do не використовуйте теплу воду, тому що вони можуть дратувати шкіру і викликати злетів екзема спалаху. Купання дитини в теплій воді допомагає в підтримці шкіру вашої дитини зволоженою. Не використовуйте звичайне мило для шкіри дитини. Використовуйте для миття тіла, зроблені спеціально для дітей з чутливою шкірою. Після ванни промокніть шкіру дитини і не тріть при сушінні. Потираючи може видалити масла, які забезпечують захист шкіри дитини.

3. Слід уникати потрапляння шкіру дитини з побутовими миючі та чистячі засоби, оскільки вони викликають роздратування шкіри вашої дитини.

4. Ви повинні уникати закупівлю синтетичних або вовняних матеріалів. Переконайтеся, що ваша дитина постійно носити бавовна промислових clothings.Cotton дозволяє шкірі вільно дихати, і це також зменшує роздратування.

5. Завжди очистити ваш будинок, щоб зробити його від пилу. Пил є одним із зовнішніх тригерів, які можуть викликати екзему. Це також буде тримати лупа тварин, якщо у вас є домашні тварини в домашніх умовах.

Звичайно, ви можете зробити щось, щоб уникнути екземи у babies.This умова не важко manage.Just завжди тримати вашої дитини здоровим і дати йому максимальний захист для цих захворювань.