ускладнення вагітності небезпека некерованого гестаційного діабету

Гестаційний діабет є стан, який виникає у жінки протягом вагітності і захворювання припадає приблизно менше 5% всіх вагітностей в Сполучених Штатах. Вагітність вдається провокуючих факторів, що в підсумку призведе до гестаційний діабет, якщо жінка не буде обережний у моніторингу її здоров’я. Жінки, які страждають діабетом, перш ніж вони навіть завагітніти відрізняються від тих, хто розробляє гестаційного діабету, коли вони завагітніти.

Тому важливо, щоб всі вагітні матері брати участь в скринінгу навколо 25-го по 28-го тижня вагітності, якщо вони не мають, як відомо, підвищеного ризику, коли раніше консультацій з акушерської гравця / команди управління діабет при температурі від 12-14 тижнів дуже важливо.

вплив гестаційного діабету

Гестаційний діабет може бути тільки протягом обмеженого періоду часу, але це може вплинути на здоров’я плоду або матері, якщо це не лікувати і некеровані. Є кілька негативних наслідків для здоров’я плоду, зокрема, якщо рівень цукру в крові залишається неконтрольованою протягом всієї вагітності. У першу чергу дитина може страждати від декількох метаболічних ускладнень. Стан, відоме як макросомію є загальним в результаті некерованого рівня цукру в крові у новонароджених дітей. Macrosomia означає, що дитина народжується з незвично високою масою тіла при народженні, і це може призвести до ускладнень під час пологів. Наприклад, якщо ваша дитина дуже великий, ви можете мати більш важкі пологи або може знадобитися кесарів розтин.

Незабаром після пологів, ваша дитина може також мати низький рівень цукру в крові (гіпоглікемія), тому що його тіло буде як і раніше виробляти додатковий інсулін у відповідь на отримання додаткової глюкози з вас. Низький рівень цукру в крові може привести до ряду ускладнень для дитини і зазвичай лікується в лікарні або з високою напою глюкози або ін’єкції. “Респіраторний дистрес-синдром» або інших респіраторних захворювань часто зустрічаються в дитини, мати якої була діагностована з гестаційного діабету, а також. Незначні ускладнення, відоме як жовтяниця, яка характеризується невелика зміна кольору очей дитини та шкіри, також немає нічого незвичайного.

Що я можу зробити, якщо у мене гестаційний діабет?

Важливо, що ви контролюєте рівень цукру в крові. Контроль і моніторинг рівня глюкози в крові має бути наріжним каменем будь полк діабету для жінок з діагнозом гестаційного діабету. Жінки повинні використовувати вимірювання рівня глюкози крові глюкометр і тест рівень цукру в крові регулярно, кілька разів на день.

Ви можете керувати гестаційний діабет, вживаючи здорову їжу, тренуючись регулярно і, при необхідності, приймати ліки. Приймаючи хороший догляд за себе може допомогти забезпечити здорову вагітність для вас і здорове начало для вашої дитини.