фактори, які призводять до безпліддя

Всупереч тому, що багато людей думають, що це не просто планують створити сім’ю. Деякі можуть мати труднощі із зачаттям і з’ясувати, тільки через деякий час. Якщо ви належите до останніх, можливо, буде потрібно звернутися за професійною або медичною допомогою. Це, безумовно, засмучує парам, які не можуть завести дитину. Він не тільки створює стрес і розчарування, щоб чоловіки і жінки, це теж тема, яка є жорстким, щоб протягання в своє коло друзів. Найчастіше, Є багато пар, які в кінцевому підсумку в цій ситуації. Так що ж робити, коли стикаються з безпліддям? Добре розуміння факторів, які призводять до безпліддя і відкривати природу коренем проблеми є першим кроком до полегшення ваші блюз безпліддя. І чим раніше ви вжити заходів, щоб діагностувати причину вашого безпліддя, тим вища ймовірність того, що його можна лікувати.

Ось деякі фактори, які призводять до безпліддя.

1. Овуляція і якість яєць

Нерегулярні овуляції або погана якість яйця може призвести до обструкції вагітності. Нерегулярному циклі овуляції може призвести до яйця буття нерухома і в пастці, замість того щоб готувати йому бути запліднена. Низька якість яйця можуть бути викликані щоденним стресом. Існує ще один стан, який називається знизилося виробництво яєць. Як випливає з назви, це нижній виробництво яєць, що може призвести до зниження шансів зачаття під час статевого акту. Інші властивих факторів, які можуть призвести до безпліддя є цукровий діабет або високий кров’яний тиск.

2. лікарські препарати

Маловідомий факт, що повсякденні ліки, які ви приймаєте може змінити нормальне гормональне виробництво і причиною безпліддя. Приймаючи антибіотики, антидепресанти, знеболюючі та гормональні таблетки можуть лікувати інших умовах, вони також можуть втручатися у ваші гормони відтворення і привести до знецінення до безпліддя. Як рада, завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати ці ліки і нехай воно буде доведено, що ви намагаєтеся зачати і перевірити, якщо ці ліки може зменшити здатність до зачаття. Коли ви намагаєтеся завагітніти, будь-яка зміна в кількості естроген виробляється в організмі може привести до зниження можливої ​​вагітності.

3. інфекцій

Інфекції можуть призвести до безпліддя у чоловіків, особливо ті, що передаються статевим шляхом варіантах. Ці інфекції можуть вплинути на деякі канали в чоловічих статевих органів, що призводить до зниження рухливості сперматозоїдів. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), або венеричні захворювання (ЗПСШ), такі як сифіліс, гонорея є прикладами. Інші STD приклади туберкульоз або післядія свинкою. Всякий раз, коли ви виявили інфекцію – розглядати це негайно!

4. Авто імунітету у жінок

Жіноче тіло має захисний механізм, який викликає “анти-сперми” антитіла до виробництва і ці напади сперми, коли приймають за токсичними елементами. Хоча, яка не входить в кожній жінці, це вірно для деяких випадках. Ці антитіла запобігання сперматозоїдів проникати в яйцеклітину, запобігаючи запліднення і, таким чином вагітності. Як перевірити з вашим лікарем чи регулярно ви потрапляєте в цю категорію.