формування самооцінки вашої маленької дівчинки

Здорова самооцінка дуже важлива для кожної людини, тому що він відображає хороші відносини з нашим “внутрішнім осіб».

Коли ми конфліктують з нашим «я», то стає дуже легко шукати ідентичність від інших осіб, близьких до нас і які, можливо, не все одно.

Для маленької дівчинки жінка, допомагаючи їм побудувати сильний характер особливо заснованих на зовнішність дуже важлива.

Багато матерів по всьому світу щодня, що сподіваюся, що їхні малі кути не опинитися, як вони самі, коли вони виростуть, тому що в глибині душі вони мають проблеми з їх формою тіла, особливо.

Хороший відсоток з цих жінок будуть робити все можливе, щоб показати безумовну любов і турботу своїм дочкам, щоб спробувати задовольнити свої власні “внутрішньої дитини”, який все ще жадає цього лікування не отримав.

Природно, матері завжди буде найпершим інструментом для формування особистісного зростання своїх дітей і особливо дівчатка, які наслідують кожне їх дію чи слова.

Можна подумати, що діти не помічають невдоволення своєї матері з тим, як вона виглядає, але впевнений, що вони роблять.

Маленькі дівчатка подивитися, як ви сумуємо для вашого великого розміру тіла і буде час від часу запитують, як вони виглядають в новій сукні.

А так як матері, які ненавидять своїх власних ліній можуть бути критичні по відношенню до своєї дочки, дуже важливо для них, щоб завжди бути обережним з тим, що їхні мови зізнатися у присутності дітей.

Ваша маленька дівчинка не повинна бути тим, щоб заплатити ціну за вашу insecurity.Too великий акцент на красу, а також прискіпливість може змусити її бути obscessed з нею виглядає вірячи вона ніколи не може бути достатньо симпатично.

Мами повинні розуміти, що низька самооцінка ніколи не була їх доля, але вона може бути успадковано протягом багатьох поколінь.

Так що якщо ви хочете, щоб допомогти своїй дочці, то вони повинні простежити це на власному матерів і бабусь, якщо ще живий.

І якщо вони дізнаються, що їх власні мами могли пройти це їм, і вони хочуть захистити свої власні маленькі кути від цього, дуже важливо, щоб почати усвідомлення своїх думок і дій.

Почуття власної гідності не призначена для деяких людей, але вона розроблена зсередини, цілеспрямованих та пов’язані з нашим минулим і сьогоденням обставинам.

Для того, щоб нам допомогти нашим дітям, вкрай важливо, що ми працюємо через наші запитання в першу чергу тому, що ми стали їх зразками для наслідування, коли ми привели їх у цей світ.

Це не може бути легким, враховуючи упереджених очікувань проводять наші негайної суспільства про те, як красива жінка повинна виглядати.

Наприклад супер-бемоль-дзвіночком жінки обожнюють більше, той з великою лінією відходів або просто більше уваги приділяти струнка, на відміну від повних жінок.
Наші маленькі дівчинки отримують ці повідомлення щодня, і може в кінцевому підсумку, вважаючи, що це те, що визначити всі гарненькі жінки.

Може бути, ви могли б почати отримувати її власну думку, задаючи їй питання, такі як це “ви знаєте повних жінок, з великими бюстами-і підстав, які ведуть щасливе життя?, Як ви думаєте, щаслива людина виглядає? Наприклад, “.

Ідея повинна бути стимулюючою живі культурні норми про зовнішність жінок, які завдають шкоди самооцінку вашої дитини.

Таким чином, ви можете зробити їх протистояти цій незаслуженої критикою, а також надання їм допомоги в оцінці своїх власних поглядів.

Найбільший подарунок, мати може дати своєї дочки не хто інший, як впевненість в собі і здатність приймати зрілі і власний вибір.

дізнатися більше інформації сайту посилання нижче