хвороби на пізніх термінах вагітності – розуміння цього нового почуття і що робити, коли цей момент приходить

Хвороби на пізніх термінах вагітності не рідкість. Хвороба з тільки короткий час, перш ніж ви повинні народжувати насправді дуже часто речі багато вагітних жінок.

Чи є ця хвороба відрізняється від ранкової нудоти? Чи можете ви пригадати все, що ви, можливо, їли, які могли б засмутити вас? Чи вважаєте ви, гарячкові і взагалі нездоровим? Будь-які болі в животі?

Жінки отримують незначні захворювання, такі як кашель, застуда і живота під час вагітності, в будь який інший час у своєму житті і міг подумати, що пов’язано з цією новою, що називається хвороба на пізніх термінах вагітності. Однак, якщо ви думаєте, що ваша хвороба може бути пов’язана з чимось надзвичайне, і, звичайно, якщо у вас є біль у животі, піти до лікаря і попросіть його або її рада. Якщо ви не відчуваєте себе досить добре, щоб піти на операцію, зателефонувати і попросити ради або зробити заявку на відвідування на дому. Не лякайтеся, якщо адміністратор не дуже корисно; бути ясно, що ви хочете поговорити або звернутися до лікаря або акушерці. Це ваше тіло і ваша дитина, що ви турбуєтеся про.

Хвороби на пізніх термінах вагітності також може прийти у вигляді головного болю. Ви зазвичай отримуєте головні болі? У вас є плями перед очима? Чи має ваше бачення, здається, бути порушена ваш головний біль? Чи є у вас болі у верхній половині живота?

Вагітність, безумовно, стрес. Ви можете виявити, що ви страждаєте від головних болів напруги і потрібно викроїти час, щоб розслабитися, насолодитися ванну, вийти зі своїми партнерами або друзями, або побалувати себе. Іноді дуже сильні головні болі можуть бути симптомом хвороби, вагітності Вагітність називається гіпертензія (PIH) або прееклампсії. Якщо у вас є плями на ваших очах і біль у верхній частині живота, вам слід звернутися до лікаря або акушерці негайно.