ходунки – речі, які потрібно знати перед покупкою

По-перше, подумайте, як ви плануєте використовувати ходунки. Якщо ви плануєте покласти дитину в ньому і, залишивши його / її туди для автоматичної періодів часу, ходунки не може бути правильним вибором для вас. Через мобільність факторів виробництва, дитячі ходунки можуть бути небезпечні для маленьких дітей без нагляду, як нещасні випадки падіння зі сходів або падіння назад, може трапитися. Якщо ви хочете щось, щоб розважити Вашої дитини, зберігаючи при цьому його / її безпечною, думайте про те, вишибали дитини або станцію замість розваг. Ці НЕ-мобільних і набагато безпечніше залишити ви дитини протягом тривалого періоду часу. Хоча Уокер стандартам безпеки значно покращилися за останнє десятиліття або близько того, це все ще не повністю безпечний варіант.

Якщо ви вирішили купити ходунки, переконайтеся, що ви купуєте один матч є для віку вашої дитини, вагу і висоту. Це відноситься до купівлі дитині вишибали і стаціонарні центри активності, а, переконавшись, що ваша дитина відповідає рекомендаціям виробника тільки запобігти нещасним випадкам.

Щоб скоротити можливість падіння вниз по сходах, знайти ходунки, чиє тіло було більше, ніж дверні отвори у вашому домі. Таким чином, дитина не має можливості покинути кімнату, і не можуть блукати в потенційно небезпечних коридорах.

Крім того, знайти ходунки висоті кадру менше, ніж базовий. Це знижує ризик вашої дитини випадково перекидання в ходок, так як він більш збалансованим і менш імовірно, щоб впасти.

Вивчіть ходок за вашим вибором ретельно на наявність гострих кромок, петлі, або маленькі шматочки, які потенційно можуть призвести до біди. Дитячі ходунки перевірки вашого (або будь-якого іншого обладнання дитини, таких як дитячі вишибали) має важливе значення, не думайте, що тільки тому, що це було зроблено для дітей, її дитини перевірений.

Є кілька правил, які будь ходунки ви купуєте повинні відповідати. Переконайтеся, що Уокер ви купуєте відповідає стандарту безпеки продукту для Дитячі ходунки і акредитована Асоціацією у справах неповнолітніх Виробники Products. Трохи додатковою гарантією якості продукції ніколи не зашкодить нікому!

За допомогою цих рад на увазі, ви тепер повністю обладнані, щоб піти і купити дитині ходунки. Просто пам’ятайте, що пішоходів не можуть замінити для обходу або навчитися ходити. Хоча вони можуть бути корисні для підвищення мобільності, ви не повинні вміщувати дитини в ходунки для невизначні періоди часу. Завжди, завжди мають свою увагу на дитину, якщо вони знаходяться в ходок, як нещасні випадки, більш схильні до статися, коли діти на ногах.