хочу бути водою дитину – материнства Купальники запуску в Queen Bee

За ці роки було багато преси до пологів у воді, і для навчання дітей, щоб плавати, але давайте не будемо забувати, що вода не тільки добре для пологів та немовлят, це здорово для майбутньої Mumma теж. Там причина, чому вправи у воді рекомендується для вагітних жінок. Вода забезпечує плавучість, подушки і всі ваші рухи, так що навіть якщо ви відчуваєте себе великі і незграбні на суші, плаванням або аквааеробікою, ймовірно, будуть ніжними і приємний спосіб залишатися у формі. І ви навряд чи до перегріву, як температура води допомагає пом’якшити ваше.

У минулому, ми принесли вам ідеальний одягу для йоги та материнства показав вам великі шматки, які допоможуть вам добре виглядати під час залишатися активним. Ми хотіли б зробити питання про те, що носити, як легко відповісти це можливо, тому що, якщо ви, як і багато хто з нас, залишатися у формі є щось, що ви схвалюєте в теорії, але боротьба на практиці. Зараз Queen Bee має кінцевою приманкою для тих, хто все ще борються, щоб включати в себе вправи в їх розкладі вагітності; ми панчіх неймовірний діапазон материнства Купальники.

Наші купальники ряд охоплює всі можливі варіанти, з однієї купальники шматок Tankinis і бікіні, так що обов’язково буде те, що ви будете почувати себе комфортно і відмінно виглядають в теж. Бікіні Джесіки по Серафін, безумовно, шлях, щоб показати ваше удар, але деякий час більше кришки Є деякі казкові Tankinis доступні Материнська Америці, як і їх гарний стиль кільце приводу або яскравим візерунком з двох частин танкіні яка пов’язує позаду шиї. За те, ультра-стильний і повністю з звичайної, погляньте на їх Jessie 2 танкіні флатера шматок з перекриттям панелей чистої сітка, стрічка для волосся стиль бюст підтримки і регульованою зв’язку на шиї і стегнах.

Один шматок купальники красиво стильних теж з замковою щілиною докладно нижче бюста і колекціонерства для розміщення вашого живота, як він росте. Вони доступні в класичному чорному або коричневому, а також у пресі яскравих синіх тропіках.

Будемо сподіватися, що фізичні вправи можуть стати регулярною частиною вашої звичайної, і навіть те, щоб з нетерпінням чекати, з невеликою допомогою від Queen Bee, як ми знаємо, що відчувати себе комфортно в тому, що ви носите і бути впевнені, що ви чудово виглядаєте, в два рази менше в бій!

Більше від мене наступного разу про те, як мати розслаблюючу час вагітності і про підготовку до праці …

любов бджолиної матки

XX