чому це важливо триматися подалі від алкоголю під час вагітності

В якості спеціального педагога, я був свідком перших рук, що відбувається, коли мати зловживання алкоголем під час вагітності. Діти народжуються з алкогольним синдромом плоду часто мають різні умови відключення, яка може або не може залишитися з ними до кінця свого життя. Наведена нижче інформація була зібрана з різних джерел, пояснюючи і детально, що могло статися з дитиною народжується з алкогольним синдромом плоду. Я намагався поставити якомога більше в простих умовах для кращого розуміння.

За даними Центру по боротьбі зі зловживанням психоактивними речовинами Додавання і, за оцінками, близько 10% вагітних жінок зловживання алкоголем. Ми говоримо не один або два напою на день, але багато напої на регулярній основі. Багато хто з цих жінок, ймовірно, ображають інших речовин разом з алкоголем. Як вважається, що три чверті з них зазвичай зловживають більше одного речовини за один раз.

Алкогольний синдром плоду (FAS) являє собою витягнутий діагнозом в результаті нейроповедінкового (нерва або нервової системи) аномалії, включаючи затримку розвитку, проблеми зростання, і інші фізичні ефекти. Зловживання алкоголем під час вагітності було пов’язано з цілою низкою фізичних і розвиток нервової системи впливу на плід. Діагноз ФАС визначається за чотирма критеріями: материнські (мати) алкоголю під час вагітності, характерні зовнішності, уповільнення зростання, і пошкодження мозку. Дія на центральну нервову систему проявляється в дітях шкільного віку, як труднощі з навчанням і поведінкою.

Поряд із загальним скороченням розмірів мозку, інших конкретних районів, постраждалих пов’язані з пам’яттю і мисленням (процес пізнання або сприйняття), рівноваги, ходи (манера ходьби або бігу), координація і деякі когнітивні функції. Дослідження також показали, що в 7% дітей з FAS, є відсутність структури зв’язують ліву і праву сторону головного мозку.

Хоча багато з цих дітей, що народилися в строк, 80% мають низький вагу при народженні. У той час як 70% з цих дітей є серйозні проблеми з годуванням, що часто призводить до провалу, щоб процвітати. Затримка розвитку це термін, використовуваний для опису росту, який падає нижче нормальної кривої зростання. Ці діти можуть здатися незначними в дитячому віці, але зазвичай буде отримувати регулярні ваги і росту під час їх підлітковому віці.

Двадцять до 50% цих дітей може бути вродженим пороком серця. Втрата слуху, проблеми із зором, і незначні спільних аномалії кінцівок і затримки з розвитком мови і мови, також були відзначені у дітей з ФАС. Протягом перших двох років життя, затримки в розвитку стає очевидним, особливо в мові і мови.

Як тільки дитина вступає до школи вони можуть відображатися по м’яких рухові порушення (не відображається координації, незграбність). У середньому ці діти показують легкою розумовою відсталістю на тестування IQ. Вони можуть мати дефіцит у галузі планування, послідовності, самоконтроль і цілеспрямоване поведінку. Багато дітей відображення значущої поведінки та / або емоційні проблеми. Більшість з цих проблем є прямий вплив алкоголю на мозок.

Інші поведінкові проблеми, які діти з ФАС може відобразити є гіперактивність, імпульсивність, розлади поведінки, опозиційний-зухвала поведінка, депресія, зловживання психоактивними речовинами, неадекватному сексуальній поведінці, і конфлікти з законом.

Як бачите, вживання алкоголю під час вагітності може бути дуже вбивчий на вашого майбутнього дитини. ФАС може встановити свою дитину для життя малих до великих перешкод, щоб подолати. Ніхто не хоче почати життя з проблемами. Якщо ви плануєте мати дітей, поговоріть з вашим лікарем про будь попередньому використанні речовини, яке ви, можливо, були залучені дюйма ФАС не єдина проблема, з якими стикаються діти. Існують багато інших речовин, які викликають так само, як багато проблем для дітей. Подумайте про майбутнє вашої майбутньої дитини, не пити до або під час вагітності. Життя вашої дитини залежить від вас.