що ви повинні і чого не повинні робити під час вагітності

Почувши щодня різні версії того, що робити і чого слід уникати Ви, звичайно, цікаво, які кроки Ви повинні фактично слідувати.

Переконайтеся, що ви їсте правильне харчування, здоровий для вас, так і для вашого майбутнього дитини. Деякі продукти, такі як unpasterized молоко, сир, риба і сире м’ясо може викликати викидень і всі види народженні проблем.

Коли ви не було ніяких контактів з кішками звернутися до лікаря токсоплазмозу. Це викликано паразитом Toxoplasma Гонди і може викликати пороки розвитку, викидні або інших вроджених дефектів.

Передчасних пологів, викиднів і низька вага при народженні може також бути викликане курінням під час вагітності. Категорично заборонено палити, а ви вагітні! Також пасивне куріння може заподіяти вам шкоди таким уникнути перебувати в місцях для куріння! Проблеми для вашої вагітності також може привести до більш 300 міліграмів кофеїну в день, як ми знаємо, великі кількості кави може нашкодити вам весь час.

Вагітність проблеми можуть бути викликані хімічними миючими засобами, аерозольні балончики, розчинники і фарби. Якщо ви дійсно наполягаєте на дому самостійно намагатися бути більш обережними і уникати сходовий майданчик під час чищення.

Намагайтеся уникати сауни і гарячі ванни під час вагітності, тримайте рівень рідини і температуру тіла постійною особливо в першому триместрі. Він може тримати вас від проблем з вагітністю, такі як вроджені вади розвитку.

Майте на увазі той факт, ви повинні повністю уникати алкоголю та будь-яких наркотиків. Він завжди може зашкодити вам теж, думаю, про вплив на зростаючий ембріон чи плід. Кокаїн був доведений, щоб зупинити отримання кисню до дитини. Кокаїн також може створити залежність від майбутньої дитини.

Вправа також дуже важливо під час вагітності, хоча це може завдати шкоди, якщо ви зловживаєте на ньому. Висококваліфіковані спортсменки повинні зменшити їх нормальний ритм. Йти трохи кожен день може допомогти вам почувати себе краще і підготуватися до праці.

Говорячи про Що можна і що не можна робити, ми повинні розуміти, що потреби різні для кожної жінки. Саме тому наші поради не повинні замінювати медичні консультації і контролювати.