яким є рак молочної Молоко

Коли мати чекає дитину в перший раз, коли вона часто турбуються про те, що вона буде виробляти достатню кількість грудного молока для годування дитини. Це цілком природно. Однак деякі матері досі вважають, що вони не будуть виробляти достатню для своєї дитини, незважаючи почати сказали не хвилюватися від свого лікаря, акушерку, друзів і сім’ї. Можливо, розуміння того, як грудне молоко буде зроблено послабити ці страхи.

Протягом кількох останніх місяців вагітності майбутня мама, безсумнівно, починають помічати розширення її грудей. Її розмір чашки бюстгальтера істотно зросте і наближаємося до моменту народження вона може відчувати певний дискомфорт, викликані цим навертаються. Це плацентою, що розвивається матері, що стимулює виділення естрогену і прогестерону, які в свою чергу стимулюють складні біологічні системи, що робить можливим лактації.

Анатомія жіночих грудей складається з видимої області ми можемо бачити на зовнішній стороні; Головна пам’ятка є ареоли (соска), і те, що ваша дитина буде нова замкнутися на. Усередині тканини молочної залози містять суміш альвеол, проток і проток. Всі вони містяться в захисний шар жиру, що і дає жінкам різних форм і розмірів грудей.

До того часу, як дитина народжується, залозиста тканина замінила велику частину жирових клітин і становить дуже великими грудьми матері. Кожен може отримати стільки, скільки 1 ½ фунта важче. Молоко виробляється в альвеолах: кластер альвеол називається часточка; кластера часточок називається частці. Кожна груди містить від 15 до 20 часток, з одного молоко каналу для кожної частці. Це цілком нормально для чекає мати почати виробництво молока за кілька місяців до народження дитини.

Відразу ж після народження дитини, виробництво молока йде в повному розпалі, і знову це пов’язано з гормонами після народження дитини. Матері можуть розраховувати на виробництві всіх молоком свою дитину потрібно з 24 до 48 годин після народження. Цей період називають лактогенезу. Багато мам будуть відчувати болючі грудях через ненажерливість, хоча часте годування дитини протягом перших кількох днів, зазвичай це знімає. Мати також помітите, що constuency її грудне молоко дуже вершковий і трохи білого. Знову ж, це нормально. Молока, виробленого за цей перші кілька днів називається молозиво (або перше молоко). Молозиво з високим вмістом білка, низьким вмістом жиру молоко, що саме те, що необхідно дитині протягом перших днів. Він легко засвоюється і упаковані з антитілами, які допомагають захиститися від інфекції. Грудне молоко матері продовжуватиме змінюватися дає лише право поживні речовини дитині потреби під час його першого року життя.

Звичайно, для того, щоб вашій дитині, щоб насолодитися цією благості йому доведеться навчитися замкнутися на грудях матері. Іноді це може бути важко, і потребуватиме допомоги матері і терпіння. Протягом перших днів годування, ви можете відчувати певні скорочення в животі, як дитина смокче. Зазвичай легкий дискомфорт сигналізує викид окситоцину, який допомагає зменшити ваші матки до його до вагітності розмір.