які молокоотсос є правильним для Вас

Молоковідсмоктувачі є медичні пристрої і, як такі, регулюються по контролю за продуктами і ліками (FDA). Деякі жінки використовують їх, тому що вони повинні повернутися до роботи. Інші жінки використовують їх, тому що молокоотсоси можуть збільшити свої поставки молока, полегшити їх налиті кров’ю груди або відключіть їх протоки молоко. Неважливо, що ви потребуєте них для, Є так багато типів раку молочної насосів на ринку, що ви обов’язково знайдете той, який відповідатиме вашим конкретним потребам.

Молоковідсмоктувачі екстракт (експрес) грудне молоко, застосовуючи і випускаючи всмоктування; ця комбінація називається циклом. Кожен цикл створює вакуум, який виражає молока. Є три типи молокоотсоси: Ручна, акумулятор і електричні. Тим не менш, є деякі електричні насоси, які також працюють на батарейках. Основні частини включають конусоподібний чашку називають грудей щит (це також називається фланця). У ручному й батареї насоси, грудей щит, безпосередньо пов’язаний з контейнером молока. В електричних моделей, пластикові труби з’єднує грудей щит з насосом і знімний контейнер молока (ів). Ви можете тримати насос з вашого боку, допомогу медсестер або насосної бюстгальтерів, або спеціальної групи, створені спеціально, щоб допомогти вам у вашому накачуванні.

Ручний молоковідсмоктувач призначено нечастого використання та / або в якості резервної системи у випадку надзвичайних ситуацій. Вони також використовуються витягнути плоскі або втягнуті соски. Один з видів ручного насоса виглядає як звичайний розпилювач. Ручка розташована між екраном грудей і локалізації пляшки. Просто стиснути ручку з короткими, швидкими стискає, які імітують смоктання дитини. Цей вакуум витягує грудне молоко в пляшку контейнер у формі. Як тільки ваше молоко тече (також званий нехай вниз), ви можете переключитися на більш зручне стиск руху. Коли ваш молока сповільнюється, що груди, повторіть процес на інший грудей. Коли ви закінчите, відгвинтити грудей щит і закріпіть на сосках – ви готові годувати дитину! Інший тип ручний насос грудей називається велосипедний насос роги. Як випливає з назви, це круглі, рогообразние порожнистий шматок пластику (за аналогією з круглим, порожнистий пластиковий кульку в кінці намітку індички) розташований між екраном грудей і пляшки контейнера. Кожен раз, коли ви стискаєте велосипед роги, молоко виражається в контейнер. Але деякі експерти не рекомендуємо використовувати саме ці насоси, бо його перешкоджає те, очищення та сушіння між звичаями.

Моторизована молокоотсоси є ідеальними для мами, яка потребує молокоотсос кожен день, і / або для частих хитань. Переміщення штока молокоотсоси, ви можете вибрати з одну, подвійний або подвійний змінний молокоотсос. Є навіть важких, придатних для лікувальних насосів ви можете вибрати. Стримування пляшки (и) сидить на двигун, так що менше ваги маніпулювати, ніж за допомогою ручного насоса. Кожен виробник молокоотсоси пропонує різні моделі на вибір, всі з різною швидкістю і циклів. Ставити собі запитання про те, як довго, де, коли і навіщо потрібен молокоотсос допоможе вам у придбанні той, який підходить для вас і вашої ситуації. Якщо ви новачок у використанні електричного насоса, почніть з самою повільною настройки і роботи самостійно до комфортної швидкості і всмоктування. І якщо ви використовуєте подвійний електричний насос в перший раз, починати качати тільки одну грудь, поки ви не пристосуватися до неї. Мами можуть регулювати електричні молоковідсмоктувачі для створення різних моделей всмоктування, яке буде імітувати, як їх годує грудьми дитину. Не забувайте враховувати переносимість молокоотсос, особливо якщо ви на ходу тип жінки.

Після того як ви перекачується ваше молоко, необхідно дотримуватись рекомендацій виробника для очищення і стерилізації. І як тільки ви містяться ваше молоко, є кілька способів для її зберігання. Хоча холодильного є кращим методом, ваше молоко не буде тривати довше, ніж за 8 днів у холодильнику. Так що, якщо вам потрібно заморозити молоко, кращий спосіб, щоб розтопити це в миску з теплою водою або на ніч у холодильник. Не дозволяйте вашим молоком відлиги при кімнатній температурі, тому що це не санітарний. Чи не нагрівайте на плиті, тому що молоко може ставати занадто гарячим і обпалити дитини. Також не можна нагрівати грудне молоко в мікрохвильовій печі, тому що опалення може бути занадто нерівномірно. Після розморожування молоко може зберігатися при кімнатній температурі протягом чотирьох годин або в холодильнику до 24 годин. За допомогою цих принципів, немає меж тому, скільки грудного молока ви насоса!