які плавають підгузники ви вибрали б

Оскільки все більше і більше батьків привести своїх малят, щоб плескатися в басейнах, попит на плавання підгузник все зростає. Існує широкий вибір доступних плавають підгузники, діляться на дві основні категорії: багаторазових та одноразових підгузників плавання. Кожен має плюси і мінуси: багаторазові підгузники можуть бути більш дорогими, але більш економічним в довгостроковій перспективі. Багаторазові підгузки плавають також ніжні на навколишнє середовище. Однак, якщо ви шукаєте практичності, ви можете вибрати одноразових підгузників плавання: вони можуть бути розірвав одним рухом. Одноразові підгузники також широко доступні в магазинах.

Багаторазові підгузки плавати від Bambino Mio поставляється з водонепроникний поліестер зовнішня оболонка, витік ніг докази і пояс. Її можна мити в машині, і вона має бавовняної підкладкою. Вона еластична, жорстку і вкрай зручна, і поставляється з дружнім дизайном. Легко одягнути і зняти навіть у вологому стані, через його натягується дизайну.

Kushies абсолютно щаслива Народний плавці використовують легкої тканини, яка сохне дуже швидко. Він має регульовані отвори для ніг, широким поясом і назад Velcro вкладки на щільну посадку. Покупці хвалять особливо регульованим халявою. Його легкий робить його зручно носити в жарку погоду. Тим не менш, є скарги, що це плавання підгузок не дуже щедрий в розмірах.

JoJo Maman Bébé плавання підгузник має 100-відсоткової бавовни і зовнішнього шару бавовни-поліуретановий внутрішнім шаром. Користувачі кажуть, що це плавання підгузник дуже зручно вписується а й великим. Існує велика різноманітність розмірів, з великою кількістю цікавих проектів. Це дуже практично, як це легко витягти і вимикається. Однак є користувачі скаржаться на ногу отвори занадто великі. Це плавання підгузник може бути також дуже щільно на талії, залишаючи слідів на шкірі вашої дитини.