як вибрати стілець для годування

Ви новий батько шукає якість і економія в дитячих передач? Хоча рецесія підбирань, ви можете бути в надії знайти економічні продукти для дитини, не жертвуючи безпекою і стилем.

Дивіться не далі, ніж онлайн-роздрібної електронною торгівлею, як висока станція Голови. Більше, ніж просто дитини продукцію високої стільця, ви виявите, вишибали, ігри ярдів, перевізники, і іграшки. На станції High голова, ви можете заощадити на багато предметів першої необхідності, роблячи покупки для вашої пластикової чи дерев’яної високий стілець. Все, що потрібно тримати дитину їжею в стилі!

Регулярних продажів і продуктів з безкоштовною доставкою зробити це варто, щоб переглянути часто і стежити за всіма новоприбулих. Популярні бренди, як Badger Basket, Блум, Boon, Cosco, Disney Baby, Мрія в Мене, Eddie Bauer, Fisher Price, Graco, Inglesina, Keekaroo, Л. Дитинко, Mia Moda, Муцій, Safety 1st, Teamson і багато іншого всі наявні в чудові призи.

Fisher Price стільчики для годування

Мами і тата шукає колекції Дитячі Механізму знайдете кілька тем на вибір. Почніть з Ціна Фішер високий стілець і додати відповідні викидайлом, гойдалки, або грати двір для скоординованих погляд. Для складних сучасному стилі, спробуйте Zen колекції. Або, якщо вам подобаються яскраві кольори, тварин, і додаткові іграшки, колекція тропічних лісів є ідеальною.

Якщо простір у великій пошані у вашому будинку, інша доступна опція в Price Fisher стільчик є їх Space Saver моделі. Цей пластиковий стілець для годівлі встановлюється на один з існуючих кухні або їдальні стільці, щоб використовувати меблі, у вас вже є.

дерев’яні стільчики для годування

При роботі з поточним меблів є одним з пріоритетних обробки доступні в сучасному дерева стільчики може поміститися практично в будь-який інтер’єр. Ви знайдете закінчується, як вишня, шоколад, кава еспресо, і природні або квітів, включаючи червоний, чорний, синій, сірий, зелений, рожевий і білий. Для європейських-надихнув дизайн, подивіться на бренди, як Minui, Скандинавські дитини, Stokke, і сванський.

Багато батьків шукають деревину стільців в якості альтернативи пластик, але все ж таки необхідно доступний продукт. Badger Basket, Eddie Bauer, Minui і сванський досить демократичні стільці, які охоплюють вражаючий спектр стилю. Тим не менш, при пошуку дерев’яний стільчик, пам’ятайте, що більшість моделей все ще використовують пластикові лотки. Шукайте Поліпропілен, щоб забезпечити ваш лоток BPA безкоштовно.

конвертованих дитячі високі стільці

Отримати більше пробіг з вашого високого стільця, вибравши кабріолет моделі. Якщо у вас є великі крісла, а потім місце ракети-носія, все з тієї ж первинної покупки, ви заощадите ще більше в довгостроковій перспективі.

При розгляді питання про конвертованих дитини високий стілець, важать ваші пріоритети щодо функцій кожного продукту. Кабріолет моделей з кошика, цвітіння, Graco, Stokke, і сванський бувають різних кольорів і матеріалів. Деякі поворотні, деякі відкидаються, а деякі перетворюються в місце будь-який член родини може використовувати.