як завагітніти і безпечної вагітності природним

Завагітніти не назавжди так легко і швидко, як більшість населення думаю, що це буде.

Що так багато уваги приділяється народження управляти в ЗМІ, майже здається, що момент жінка намагається представити, це має відбутися відразу ж.

На жаль, це часто не так, і процес може виявитися довгим, виснажливим, і розчарування.

Концепція заснована на неясних ряду подій. Кожен місяць, гормони від вашого гіпофіза збуджують ваші яєчники випустити яйце, або овуляції.

Як тільки яйцеклітина виходить, то призначення на одну з фаллопієвих труб.

Якщо ви хочете завагітніти, зараз саме час. Але як ви можете сказати, коли ви овуляція? Для багатьох жінок, це як удар рухомої цілі.

Як завагітніти швидко

Хочете знати, як отримати з дитиною швидко? Що робити, якщо у вас тільки одна можливість отримати одну річ, яку ви хотіли більше всього на світі?

Дитину. Ви б знали, що робити, щоб практично гарантувати, що Ви отримаєте з дитиною в цьому місяці?

Ну, це був я, вантажі років тому, приблизно через 7 років шлюбу, і дітей немає (у мене є 5 в даний час).

Я заздалегідь був тільки один шанс, щоб картина і в мене було, щоб придумати план, який би все, але гарантувати, що я б завагітніти швидко, тому що я не знаю, якщо я хотів би отримати ще один шанс.

Як завагітніти двійнятами

Історія повторюється

Іноді народження близнюків є спадковою. Якщо у вас є люди історія близнюків, це збільшує ваші шанси на отримання вагітна двійнятами.

Це може бути ваша мама, тітка, великий або догляд за сестрою, яка може збільшити ваші шанси на зачаття близнюків.

Якщо хтось, на вашій материнській боку, мав чи має близнюків, то є шанси, що ви можете мати на присутні при народженні, ген hyperovulation.

Hyperovulation може підтримати вас у повторенні історії. Це може допомогти вам у повторенні вашого комплекту радості!

Кілька зайвих кілограмів

Забудьте про отримання у формі, виглядати у формі і отримання “нульового” розміру. Американський коледж акушерства та гінекології йдеться, що однією з прийомних вагітних поради в тому, що повнота прямо щодо ваші шанси на отримання вагітна двійнятами.

Жінки, які мають індекс маси тіла або ІМТ 30 або вище, мають вищий потенціал двосторонніх братніх немовлят. Тому, будь ласка, ваші смакові рецептори і додати кілька зайвих кілограмів!

Традиційні протизаплідні таблетки зробити вашу репродуктивну систему імітувати регулярні 28-денного менструального циклу.

За перші 21 днів, ви берете активні таблетки містять репродуктивні гормони. За останні сім днів, ви берете плацебо.

У той час як ви приймаєте таблетки подачка, ти будеш спливати кров’ю вагінально, як якщо б у вас був регулярний менструальний період.

На відміну від цього, продовженого циклу протизаплідні таблетки містять активні гормони на кожен день місяця.