як найняти ідеальний sitter_ дитини або по догляду за дитиною conundrum_

Догляд за дітьми часто в авангарді умах багатьох батьків. Тому що бувають випадки, коли кожен повинен виходити з дому, і дуже важливо мати підтримку мережі в місці, які можуть бути покликані допомогти, якщо виникне така необхідність. Часто люди, які закликали до догляд за дітьми є членами сім’ї, який чудово працює в цілому. Проте, родина не завжди доступні, щоб допомогти, і тому дуже важливо мати мережу доступні за межами цього. Це де наймані професіонали догляду за дітьми, нянями або може втрутитися, щоб допомогти. (Якщо у вас дуже маленька дитина, а потім перевірити http://www.babyaids.com більше ресурсів, щоб допомогти вам)

Є певні речі, які слід враховувати при виборі няні. Насамперед, няня має бути достовірною – це означає, що він або вона повинні мати хороший досвід минулих роботодавців. По-друге, що певні риси характеру та особливості повинні бути присутніми в няню. Наприклад, вони повинні мати хоча б загальне уявлення про те, як вести господарство. І, будучи розумним про це, здоровий глузд є хорошим активом тут! Задайте собі питання: «Чи хочу я цього особи, відповідальної за моєї дитини? ‘. Якщо відповідь нічого, то однозначне ТАК. Перехід на. Ви завжди можете отримати іншу няню.

І звичайно, він або вона повинні бути терплячими, коли справа доходить до контакту з дітьми, тому що насправді більшу частину своєї роботи.

Більшість батьків вважають за краще бути практичний зі своїми дітьми. Виховання дітей важка робота, але все ж батьки хочуть, щоб робити це самостійно, тому що вони відчувають, що це єдиний спосіб переконатися, що вони можуть правильно виховувати своїх дітей, щоб рости в тому, як в ідеалі вони хотіли б їх бачити. А також, діти весело! Навіщо няню отримати всі радості, веселощів і достатку, що догляд за дітьми може принести?

Однак деякі батьки не мають ніякого вибору, тому що обидва вони повинні працювати, щоб піклуватися про сім’ю, так або вони залишають своїх дітей з іншими членами сім’ї, дружні сусіди, або найняти няню, щоб допомогти. Це не neccessarily ідеальним рішенням. Але іноді це єдиний варіант.

Нянька часто чужим (принаймні на перших порах), так що обережність слід подумати в сім’ї про це рішення від часу вони говорять так до ідеї, до фактичного вибором з няню.

Крім того, доцільно, щоб запитати навколо людей, які мають досвід минулого з нянями та догляду за дитиною, так що ви можете мати уявлення про те, як встановити критерії і як насправді і в кінцевому підсумку знайти найняти когось, що вам підійде. Матерям групи і дитячі поліклініки також може бути хорошим джерелом рекомендацій у цій галузі.

Після початкових досліджень ви тепер готові давати інтерв’ю для можливої ​​перспективи. Під час інтерв’ю, ви повинні не тільки концентруватися на резюме чи відповіді, але ви повинні ще більш важливо, стежити за мовою тіла, тому що це скаже вам багато чого про людину. Наскільки комфортно вони почуваються з вами, але і з вашою дитиною. Запитайте звичайні питання, але і придумати питання, які зроблять вас дізнатися більше про моральності населення або особу одного застосування. Ви ж не хочете, щоб прийти додому імпровізовану вечірку вони вирішили організувати у вас удома! 😉

Нарешті, після вибору няні, переконайтеся, що ви робите деякі попередню підготовку як дати няні туру з місць в будинку, де він чи вона працюватиме, машин, які він або вона буде діяти, список номерів, зателефонуйте в разі надзвичайних ситуацій і поговорити з ним про будь спеціальних інструкцій ви можете дати. Крім того, викладені сімейної політики з ним або з нею на певну поведінку, прийнятне покарання для неслухняних поведінки і т.д. Це прості речі, але даючи зрозуміти, на початку буде означати, що ви не маєте будь-які проблеми в майбутньому.

Найм няня дозволяє батькам бути більше орієнтований на свої робочі місця. Але в перші дні перебування на посаді няні у вашому будинку, один з батьків повинен стежити, як дитина няня під час дійсної служби хоча б на кілька годин. Це свого роду перехідний період, і це також спосіб ще будучи беруть участь зі своїми дітьми, незважаючи на те, що у вас вже є няня. Є багато хороших нянь навколо і, сподіваюся, ви знайдете правильний вибір для вашої родини і потреби по догляду за дитиною. Пошук гарного догляду за дітьми дозволить не тільки вивільнити час і дасть вам більше гнучкості, це також додасть дуже цінний член команди для вашої родини у вигляді няні. Так що варто зберігаються і знаходячи, що спеціальне, щоб піклуватися про людей, яких ви любите.