як отримати ваша дитина, щоб ви трохи відпочити

Якщо ви новий батько, Ви, звичайно, позбавлених сну. Ти більшу частину ночі з вашою дитиною. Для того, щоб трохи поспати себе, ви будете мати, щоб знайти способи, щоб вашу дитину спати і спати протягом ночі.

На відміну від інших віх в житті вашої дитини, це не легко передбачити, коли ви зможете переконатися, що ваша дитина починає спати всю ніч.

Але Ви можете почати процес знайомство з звичками вашої дитини для того, щоб розпізнати, коли він готовий лягти в ліжко.

Коли ваша дитина складає близько двох тижнів, ви можете почати допомагати йому розрізняти день і ніч, і приступити до налаштування спальні графіком.

Протягом дня, співають своїй дитині в нормальному тоні. На сон часу, ви можете дозволити шуми, у який ваша дитина буде звикнути.

Грати або заспівати з нормальним голосом в денний час, коли ваша дитина спить і оповіщення. Не турбуйтеся про шуми протягом часу дрімоти, ваша дитина буде звикати до того, що є шуми навколо нього протягом дня.

Якщо ваша дитина прокидається протягом ночі, хоча, пригнічують шум і освітлення низьке, щоб навчити його що нічний час тихого часу.

Вашої дитини скоро зрозумієте, що денний час пов’язана зі станом неспання і грати, і що нічний час пов’язано зі сном і тихе час.

Це також допоможе не залишити час купання вашої дитини, поки прямо перед сном. Теплої технічної води і купання буде дуже заспокійливим для вашого малюка.

Важливо пам’ятати, щоб спробувати зберегти ваша дитина спокійно перед сном.

Отримання Вашої дитини спати всю ніч це мистецтво, а не наука, так що вам, можливо, доведеться поекспериментувати з різними методами перш ніж ви зможете домогтися значного прогресу.

Але ви в кінцевому підсумку буде успішним, і ви будете на шляху до отримання хорошого сну вночі самостійно.