як отримати дитину їсти овочі

Овочі містять так багато вітамінів, мінералів і поживних речовин, необхідних для доброго здоров’я, що дуже важливо, щоб забезпечити ваша дитина їсть в достатній кількості. Зрозуміло, що те, що багато батьків стали турбуватися, коли своїх малюків відмовляються їсти овочі на всіх!

Коли Введення прикорму, це гарна ідея, щоб спробувати введення овочів перед фруктами – мислення за це, що діти будуть менш щасливі прийняти овочі після подолання солодкість фруктів. Незважаючи на це, хоча, деякі діти просто, здається, не особливо подобається овочі – так ось деякі ідеї, які допоможуть включити ці поживні продукти в свій раціон: Спробуйте приготування овочів Вашої дитини в домашній яловичого бульйону або курячого бульйону замість води (уникати комерційних акції, які дуже солоною для використання в дитячому приготування їжі). Це популярне рішення, яке добре працює для багатьох батьків.

Спробуйте деякий перемішування протерті овочі в пюре з фруктів. Це звучить жахливо, але насправді має досить приємний смак – діти поняття не маю, які продукти повинні “йти” разом, так що ви будете здивовані тим, що їм подобається!

Кращі страви приготовані овочі, протерті чи або порізані, тертим сиром. Тонка різниця, але один, що багато немовлята цінувати! Крім того, служити вегетеріанскімі шматки падіння сиру.

Додати протерті овочі, щоб коханий суп вашої дитини або макарони соусом – він навіть не розуміють, що він може зайняти всі ті чудові вітаміни!

Для дітей старшого віку, додати терті кабачки, гарбузи або моркви, щоб ваші домашні кекси.

Під час їжі, пропонуємо вашій дитині тарілка варених овочів, щоб прогодувати себе на початку їди (якщо він розумово готові до продукти пальця). Це коли він буде найбільш голодний … і, отже, швидше за все, щоб спробувати їх.

Якщо ви робите пюре для вашого малюка, використовуйте солодка картопля замість білих – вони дуже поживні і відмінне джерело бета-каротину.

Не перепечеться ваші овочі! , А також втрати їх текстуру, овочі втрачають свою доброту і свій колір при варінні в кашу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина, щоб насолодитися овочі, вони повинні бути апетитними і візуально привабливі, теж!

Подавайте хороший приклад, вживаючи в їжу багато овочів ви самі – є їх перед вашою дитиною, з перебільшеним задоволенням … і ваша дитина може просто скопіювати Вас!