як природно збільшити жіночу фертильність

Коли ми говоримо про «Родючість», ми зазвичай асоціюється з можливістю зачати дитину. Якщо ви дійсно готові створити сім’ю, хоча, ви повинні прийняти іншу точку зору, що визначають родючість не тільки як здатність до зачаття, але і можливість нести дитину до доношеним і доставити його. З цієї точки зору, ваша турбота про народжуваність включає в себе ваше репродуктивне здоров’я, ваша серцево-судинних захворювань, і ваше психологічне благополуччя.

За словами доктора Хіларі Рендольф, OBGYN з південної Каліфорнії, принаймні 20% тих, хто вперше вагітностей закінчуються викиднем, як правило, за генетичного дефекту в запліднену яйцеклітину. Більшість з цих викиднів трапляються досить скоро після зачаття, що жінки помилково приймають їх за пізні терміни. У вас немає контролю над якістю вашого яйця або життєздатність сперматозоїдів вашого партнера. Ви, однак, мати контроль над майже все інше.

отримати фізично здоровим

Кілька авторитетних досліджень показують, що одна з шести пар були труднощі із зачаттям через проблеми зі здоров’ям лише непряме відношення до репродуктивної функції. Іншими словами, вони не можуть уявити собі, тому що людина не може виробляти достатню кількість сперматозоїдів або жінка не може підтримувати вагітність. Якщо запліднена яйцеклітина не є цілком життєздатним, матка готова живити і захищати його, і тіло жінки може впоратися зі стресом вагітності імунна система жінки підкаже її тіло, щоб відхилити його.

Не починайте підготовку до Олімпіади, тому що занадто багато вправ може поставити під загрозу ваше фертильність. Як почати, що фітнес-програму, яку ви відклали, так як перший день Нового року в 1998 році. Відкладіть одну священну години щодня для фізичних вправ, і зробити вашого партнера приєднатися до вас.

отримати психологічно здоровим

Стрес, тривога і депресія впливають на ендокринну систему майже так само, як вони впливають на нейротрансмітери в мозку і центральної нервової системи. Чим більше ви будете турбуватися про те, вагітна, тим менше шансів, що Ви до зачаття. Чим більше ви чуєте голос своєї матері грубим і причіпки в задній частині вашого розуму, тим менше шансів, що Ви, щоб дати їй онука вона хоче. Чим більше ви чуєте власний біологічний годинник луною у вухах, тим менше шансів, що Ви, щоб перемогти його.

Доктор Рендольф настійно рекомендує “Уважно стежити за ваш цикл, і прийняти вашу температуру кожен день, так, що ви бачите його виростуть в середині місяця, сигналізуючи вашої овуляції. Тоді, розслабитися, отримувати задоволення від сексу, як ви ніколи не користувалися раніше, і нехай Природа подбає про решту. ”

поліпшити вашу дієту

Чи не сісти на дієту або почати радикальне очищення. Замість цього, приступити до розробки здорового харчування, щоб підтримати вас весь шлях до кінця вагітності і годуванні груддю. Скоротіть свої вуглеводи, збільшити волокна і уникнути зневоднення. Здавайтеся безалкогольних напоїв, замінивши їх водою і повністю натуральні фруктові соки. Ви не можете повністю здавайтеся кави, але перемикання без кофеїну. Ви можете продовжувати користуватися надійними червоні вина, тому що у них є тонни антиоксидантів і інших корисних речей ваше тіло потребує. Божеволіти з фруктами та овочами, але будьте обережні, щоб не додавати цукор, щоб ваші фрукти, а не мочити ваші овочі в салат або соус вершкове масло. Пам’ятайте, що здоровий салат задушені в одягом сиру з цвіллю має більше жиру, ніж Біг Мак. Ви можете втратити вагу, щоб досягти ідеального індексу маси тіла, але ви повинні бути обережні, щоб не набирати вагу. Ви ще не їсти за двох.

Ваша дієта впливає на вашу фертильність, оскільки він впливає на рН вашого тіла, і це сприяє вашому сечових і вагінальних здоров’я. Якщо ви плануєте завагітніти, радикально знизити споживання дріжджів і глютену, тому що вони сприяють інфекції. Якщо ваше тіло використовує всі свої природні захисні сили по боротьбі з інфекцією, цілком ймовірно, для лікування сперма вашого партнера, як іноземних загарбників, а не хороші друзі, які відвідують для гри дату.

Деякі натуропати пропонують їсти дієта, багата ізофлавони – естрогени, отримані з рослин. Соєві продукти, особливо соєве молоко, поставити багато здорових естрогени, і вони обмежують споживання жирів і холестерину. Чи не повністю виключити молочні продукти зі свого раціону, хоча, тому що ваше тіло буде мати потребу у великій кількості кальцій, щоб нагодувати дитину і збереження власних кісток і зубів. Під опікою і контролем добре навчений, досвідчений натуропат, ви можете почати приймати трав’яні добавки. Спробуйте Chasteberry, який стимулює гіпофіз і противаг естроген, прогестерон, і тестостерон. Крім того, спробуйте Dong Quai, яка врівноважує рівень естрогену і підвищує шанси яйця успішної імплантації.