як приховати вагітність

Для більшості пар, батьківське щастя абсолютний захват. Народження нового життя, як вона йде у сферах чуток, осідає основу для постійно зростаючої любов’ю в житті породіллі дуету. Але з того моменту тест на вагітність або PT, як його називають у загальної лінгвістики, виходить позитивним, мати більше турбує животик виштовхування межі, ніж все інше навколо неї.

Люди очікують, що вагітній жінці, щоб бути повним радості і зацвітають на раз, завжди з нетерпінням чекаю, коли цей маленький ангел прийде до життя, але це не так легко сховати неприємні відчуття повзучого у вашому розумі. З усіх думок, які повені в майбутнє розум, той, який затримується в той час як є “як залишатися у формі» або «як не дивитися вагітним.

Для новачків, хоча, радості занадто переважною і «показувати» відбувається пізніше. Але, на ті, які пройшли через процес пологів дитину раніше, турботи полягають не за горами. Гормональні зміни в організмі, як правило, роблять людину трохи низько і ледачі сочилася з втомою і нудотою. З такими емоціями ступаючи в голову пред’явника, вони воліли б, затишне місце, щоб відпочити від себе протягом усього дня, а що робити вправи.

Ось три підказки, які рекомендуються для матерів-к-бути, щоб допомогти приховувати свою вагітність:

1.Exercise: пам’ятайте, що вправа є ключовим, щоб залишатися здоровим. Швидка ходьба завжди буде більше користі в вашої дитини і вашу користь. 2.Eat здоровими: є поживні і здорова їжа не тільки забезпечує народження здорової дитини, але і допомогти дитині боротися з різних післяпологових захворювань. Гарна швидкість метаболізму є кращим показником того, що мати і дитина здорові. 3.Catnaps не погані, але різко падають на диван: Вагітні жінки втомлюються найчастіше за величезної кількості гормональні процеси, що відбуваються всередині свого тіла. Catnaps добре дрімати У другій половині дня, але різко падають на диван перед трубка не може вам нічого хорошого і буде культивувати більше жирів, щоб ваш живіт.

Suzan, 31, є матір’ю одинадцяти місячний хлопчик, що живе в Західному Лондоні і чекає ще одну дитину. Постійне порушуючи моменти обробки малюк разом зі своєю нормального повсякденного життя стає кошмаром для леді, яка сама опиняється загальної практики. Вона знає, що вона не повинна обтяжувати себе істерики малюка. “Більшість моїх день провів або очищення безлад моя дитина робить або сперечався з моїм чоловіком, що він повинен бути більш відповідальним дитини,” говорить вона.

Ці постійні збої зробити жінку низьким і, як правило, щоб привести її рівні енергії до нуля. Вона відчувати себе втомленим і вичерпані, приводячи її у стан, коли її фітнес завжди під загрозою. Вагітність ставить жінку на приймальному кінці багато порад і здебільшого критики, а від інших навколо. Але врешті-решт це завжди важливо, що ви робите те, що ви можете собі є правильним для вас. Адже ви один з дитиною на руках.

Вагітність, проте момент, щоб плекати з вашим партнером, момент, щоб жити, радіти моменту, тому що в кінці всього цього лежить самий чудовий подарунок, який ви могли б у магазині для нього. Не думайте про вагітність як тягар, а думати про нього як гарний подарунок плескалися у ваш матку.