як підготуватися до ЕКЗ

Якщо ви хочете знати, як підготуватися до ЕКЗ, є цілий ряд підготовчих кроків ви можете зробити до початку процедури. Як і більшість речей у житті, хороша підготовка може зробити різницю між успіхом і невдачею.

Звичайно, само собою зрозуміло, що ви повинні мати повне обговорення з лікарем, щоб обговорення питання про терміни народжуваність тестів і можливі терміни для Вашого лікування. Тим не менш, на немедичні боку, є багато ви можете зробити, щоб гарантувати, що ваше тіло і вашого партнера готові до того, що має статися.

Один з кращих кроків, які ви можете це взяти хороший, твердий погляд на свій раціон і спосіб життя. Спробуйте вирізати будь-яка поведінка, яке, як відомо, шкідливо для вашого родючості. Наприклад, обидва партнери повинні вирізати куріння і алкоголь і розглянути необхідність будь-який рецепт ліки з вас приймають, виступаючи з лікарем, якщо це необхідно. Ви обоє повинні дотримуватися принципів здорового харчування, вирізаючи насичених жирів, транс-жири, оброблені харчові продукти вуглеводного, рафінованого цукру і неорганічні продукти. Ваша дієта повинна бути заснована на свіжі, корисні продукти, які є органічними де це можливо. Ви також можете розглянути питання про прийняття доповнення спеціально розроблені для забезпечення необхідних вітамінів, мінералів і мікроелементів для вагітності.

Ще одна область, дивитися на це ви хотіли знати, як підготуватися до ЕКЗ є вправу. Це час життя, в якій дуже багато вправ не добре, як надмірне здійснення може призвести до порушення і навіть запобігають овуляцію. Помірні фізичні вправи, такі як ходьба і ніжний басейн приблизно 5 разів на тиждень по 30 хвилин сесії.

Існує кілька свідчень того, що акупунктура може підвищити жіночу фертильність і ряд досліджень показують, чудових історій успіху. Ви, можливо, побажають запитати свого лікаря, якщо він чи вона може рекомендувати місцевого лікаря, який спеціалізується на питаннях народжуваності.

Це також гарна ідея, щоб чесна оцінка рівня стресу. Якщо ви відчуваєте, підкреслив, то здатність до зачаття може бути порушена у зв’язку з підвищенням рівня гормону стресу, кортизолу. Якщо це стосується вас (і немає ніяких сумнівів, що переживає будь-який вид лікування безпліддя дуже напружений і в кращі часи!), І ви дивитеся на, як підготуватися до ЕКЗ, то зниження рівня стресу, безумовно, буде корисно. Подумайте про те, що розслабляє вас. Використання Чи образи допомога? Як щодо читання або легкий масаж? Для підготовки до ЕКЗ, ви, ймовірно, виявите, що говорити з вашим партнером може допомогти так тримати відкритими канали зв’язку і продовжують говорити. Якщо ви не тільки підкреслив, але межують з почуття депресії, то це може бути варто відвідати консультанта.