як сказати чоловікові, що ви вагітні – 8 забавних способів, щоб оживити події

Найпростіший спосіб сказати вашому чоловікові, що ви вагітні, щоб просто сказати: “Я стану мамою!”. Тепер це не дуже весело, щоб повідомити новини з ним, чи не так? Я провів невелике дослідження і склали список з 8 забавних способів для вас, щоб сказати вашому чоловікові він збирається стати батьком …

– Домовтеся з вашого улюбленого ресторану, щоб здивувати свого чоловіка з шампанським на півдорозі через ваш вечерю, щоб дати йому зрозуміти, ви збираєтеся завести дитину. Якщо в ресторані є групою, попросіть, щоб вони грають пісню, яка вам подобається, і присвятити його “новим батьком”, оголосивши його в цілому ресторані.

– Дизайн маленька гра полювання на сміття у себе вдома і натякати своєму чоловікові про те, де знайти наступну підказку яка в кінцевому підсумку призводить до виграшу. Якщо ви дійсно хочете бути розв’язним, написати повідомлення, як “Ви збираєтеся бути батьком” на грудях і сказати йому, в кінцевому підказку, що його приз під ваш одяг.

– Оберніть коробку і поклав папірець у ньому, що говорить щось на кшталт “ви отримаєте ваші нинішні 10 місяців з цього моменту!” і передати його вашим чоловіком. Скажіть йому, щоб відкрити справжній, і він повинен знати, що очікувати.

– Перейти магазин для деяких дитини речі і покласти їх у місцях, де ваш чоловік побачить їх. Ви можете отримати деякі дитячі книги, підгузники, одяг та інші дитячі товари і покладіть їх на стіл або у валізі, щоб здивувати його.

– Якщо у вас вже є дитина, придбавати окремий сорочку з написом “Хтось збирається подзвонити мені старший брат / сестра скоро!” і змусити його або її, щоб носити його і показати його своїм чоловіком.

– Переконайтеся, що ви чоловік удома, коли ви робите це … Кричати на повний голос, щоб блеф вашого чоловіка, вважаючи, ви знаходитесь в серйозній небезпеці. Коли він приходить до вас, посміхатися і передати йому вашу вагітність тестовий набір з позитивним результатом!

– Приготувати їжу з дитиною морква, горох, кукурудза та інші міні-версії овочів для вашого чоловіка і подавати їх на дитину тарілки і миски.

– Відправити величезний букет квітів і картою в офіс вашого чоловіка дати йому знати, що ви вагітні. Більшість чоловіків не отримувати квіти на роботі, тому це насправді відбувається, щоб здивувати його.

Я сподіваюся, що ці ідеї будуть дати вам щось працювати, коли ви говорите вашому чоловікові про вагітність. Я з нетерпінням чекаю того дня і бажаю вам всього найкращого.