ідей і порад, як зробити запрошення дитини слід

Чи плануєте Ви провести душа дитини? З дитиною майже тут? Тоді ви повинні розглянути створення запрошень дитини сліду. Ці милі твори мистецтва, безсумнівно, захопити відвідувачів і змусити їх поділитися цим приємним досвідом з вами.

При прийнятті дитини запрошує слід, завжди намагаюся експериментувати так що ви придумали щось нове. Ось хороші пропозиції:

1. Використовуйте бланки різних текстур і квітів.
Майте на увазі, що це більш барвисті запрошення ваших, тим більше радісних випадку буде здаватися. Якби це була душа дитини, дитина всередині вас, безсумнівно, буде радий, знаючи, що є багато людей, які люблять його або її, особливо вас, його батьків.
2. Подумайте унікальної прикраси.
Не обмежуйте себе у використанні стрічки при створенні конструкції на передній стороні запрошення слід дитини. Ви також можете використовувати кнопки на слабкий штирьок пелюшки немовля, намисто, банти, і блищить. Більш творчим ти стаєш, тим краще зовнішній вигляд запрошення буде. Ви також можете використовувати інші прикраси, які знаходяться поза звичайного. Можна використовувати листя, мережива, і навіть м’якого дроту. Нехай ваша уява привести вас до правильному поєднанню квітів, і ви повинні бути все гаразд.
3. Помістіть сліди на кращому місці запрошення.
Точне місце, де ви положення дитини слід би визначити загальну тему і краса Ваше запрошення. Насправді, ви не завжди повинні використовувати сліди. У той час як сліди дитини було найпопулярнішим символом нового народження, ви можете дуже добре використовувати інші фігури, як дитячих пляшечок і підгузників. Ви також не повинні намалювати або вирізати слід у вашому запрошенні. Як щодо використання удар слід папери? Або штамп? Footprint форми конфетті плескалися через сторінці запрошення також буде працювати.
4. Написати щось особливе на текст вашого запрошення.
Чи не застрягти з що, де, коли і хто з запрошення. Це основи. Але впевнений, ви можете додати дещо до тексту, щоб все виглядало ідеально. Як щодо додавання мила маленька поема про дітей? Ви також можете поставити деякі посилання на лелеку, який принесе вашій дитині в, просто для задоволення.

Є незліченна кількість шляхів і слова, які ви можете адаптувати, щоб зробити простий запрошення слід дитини однозначно красиво. Ви просто повинні відчувати себе всередині вас радість бути батьками і вашу творчу сторону, що ви заприсягтися, ніколи не були там раніше, ніж, безсумнівно, виходять.