ідеї для оформлення дитячої дитини стін

Планування дитини розплідник може бути велика робота, але прикраси аспекті він може бути досить весело. Є багато способів, якими ви можете акцент вашої дитини дитяча стін надає приміщенню індивідуальність само унікальний, як вашого нового дитини. Пам’ятайте, безпека на увазі, прикрашаючи ваші стіни дитячих садів і весело провести час і підійти до питання творчо. Майте на увазі, що ви будете проводити багато часу в номері також, так що зробити це місце, яке буде приємним не тільки для вашого нового дитини, але і для вас також. Ось деякі великі ідеї прикраси, щоб розглянути для нової кімнати вашої дитини:

1. Купівля форму живота лиття та зробити живіт литий вашого шлунка. Колись в останні пару місяців вашої вагітності краще, так що ви можете отримати повний ефект. Після того як ви зробили форму, прикрасити його будь-яким зручним вам способом. Популярним варіантом є, щоб намалювати його доповнюють тему вашої дитини розплідника. Наприклад, якщо ваш розплідник пляжі тему, фарби пляж сцени на ньому або фарбою живота приведений до схожим на пляжний м’яч. Є ще одна ідея, щоб зробити деякі хороші копії якість ваших фотографій ультразвуку і вставляти їх на животі кинути як колаж. Проявіть творчий підхід і весело з ним. Готовий виріб буде великий сувенір для вас і вашої дитини.

2. Повісьте діаграму зростання. Це відмінний спосіб прикрасити вашу дитячу, відстежувати зростання Вашої дитини, і він робить велику пам’ять. Зростання діаграми доступні у великій різноманітності кольорів і стилів, і ви навіть зможете знайти той, який відповідає темі вашого розплідника. Подумайте про придбання нетоксичні чорнило прокладка дитини і зробивши рукою або слід на графік, коли ви вимірюєте висоту вашої дитини. Це ще один відмінний спосіб для вимірювання росту вашої дитини, і ви будете здивовані, як швидко ці маленькі руки і ноги ростуть!

3. Шукайте гобелени і твори мистецтва, які координують з вашим номером, теми. Наприклад, якщо ваша тема літаків, подивіться на літаку пов’язаних з ним елементів, які будуть хвалити кімнату. Якщо у вас є характер теми, такі як Вінні-Пух, Hello Kitty, Snoopy або немовляти, вона повинна бути легкою, щоб знайти деякі предмети мистецтва роботи, яка буде добре працювати на дитячу стін. Ковдра, яка поставляється з набором постільних речей розплідника також прекрасно працює як стіна повішення.

4. Розписи, дійсно відмінний спосіб одягатися розплідника стін. Фрески можуть покрити всю стіну тільки невелика частина. Є кілька типів розписів можна купити, самий популярний і простий у використанні фрески бувають частин, які можуть бути застосовані до стіни так само, як шпалери. Якщо ви або хтось із ваших знайомих художніх, ви можете розглянути питання про ручного розпису панно. Ви також можете найняти художника, щоб намалювати його для Вас.

Наклейки виготовляються ще один варіант для розпису. Вони приходять в набагато менших частин і може бути застосований в дитячу стінах, де б Ви не хочете. Є широкий спектр доступних і Ви можете бути в змозі знайти деякі, які йдуть з вашої теми.

5. Листи, що заклинання ім’я, яке ви обрали для вашого нового дитини це ще один відмінний спосіб прикрасити дитячу стін. Ви можете отримати дерев’яних букв в багатьох стилів і квітів, які будуть висіти на стіні. Керамічна букви з участю персонажів, таких як Вінні-Пух також можна знайти і виглядати круто на полиці стіни.

Ви можете бути як творчі, як ви хочете, коли справа доходить до прикраси дитячої вашої дитини. Беручи тему і колірну схему ви вибрали до уваги, безумовно, допоможе вам, коли справа доходить до вибору з мистецтва і інший декор для стін вашого розплідника. Отримуйте задоволення і насолоджуйтеся досвід, і ви будете в кінцевому підсумку з відмінним номером, що і ви і ваш новий дитина буде приємно проводити час на дюйм