іменування дитини 5 корисних порад для персоналізації вашої дитини церемонії іменування

Церемоній наречення немовляти, в тій чи іншій формі, є історія практично стільки ж років, як людина. Що нового в нових оригінальних ідей батьки продовжують придумувати для традиційних дитини церемонії іменування.

Церемоній наречення виконують і значимого досвіду, щоб назвати і вітати нового дитини. Деякі релігійні церемоній наречення дитини пропонують трохи гнучкості. Але багато батьків створюють свої власні церемоній наречення у відповідності зі своїми особистими смаками.

Який би шлях ви не вибрали, ви гарантовано мати незабутній і творчого дитини церемонії іменування, коли ви включаєте миттєвих Гостьова книга Фотографія у святкових заходах. Цей своєрідний фотоальбом комбінації і гостьової книги буде захопити ваше спеціальний захід миттєвих це відбудеться, щоб насолодитися негайно – і на довгі роки.

Ось 5 порад, які допоможуть зробити вашу церемонію само унікальний, як ваш дорогоцінний нового дитини:

1. церемоній наречення перетнути всі релігійні та національні кордони

Церемонія дитини іменування є чудовою альтернативою традиційним Водохреще. Є багато варіантів, щоб персоналізувати ваше церемонію. Ви можете мати його в якості формальних чи неформальних, релігійних, традиційних або нетрадиційних, як ви виберете. Церемоній наречення варіюються від традиційних релігійних церемоній наречення дитини як єврейської церемонії іменування дитини) до наявності церемонію проводили в місцевому загсі на реєстратора, що має просту церемонію в будинку проводили друг сім’ї.

Порада: Якщо іменування відбувається тижнів або місяців після народження дитини, постарайтеся запланувати її на час дня, коли ви знаєте, що дитина буде в його найбільш товариські і оповіщення держави. Останнє, що вам потрібно, так це примхливий почесного гостя!

2. дитини церемонії іменування – це свято для всієї родини і друзів

Хрещені вашої дитини (також називається в якості наставників або навіть «непарних батьків) заслуговують особливе, почесне місце на дитину церемонію, але майте на увазі, що всі сімейні відносини і дружба з поглибив церемонію святкування. Ваша широкому колі сім’ї та друзів зазвичай користується цим унікальним церемоній тому церемоній наречення дитини випливають з концепції, що кожен дорослий був присутній на церемонії почасти відповідальний за догляд за дитиною.

Підказка: Щоб включити всі гості, як спеціальна учасників вашої дитини церемонії іменування, обійдіть кімнату і візьміть Polaroid фотографії ваших гостей. Потім попросіть їх написати особисте побажання для майбутньої дитини на сторінку вашого миттєвих Гостьова книга Фото.

3. єврейських церемоній іменування дитини

В іудаїзмі, неймінг новонародженого хлопчика є релігійна церемонія називається Бріт значення ритуального обрізання. Це відбувається восьмий день після народження дитини. Проектування єврейської дитини церемонії іменування для дівчинки, Симхат-кажана (святкування народження для дівчини) є більш гнучким, оскільки немає ніякого “офіційного” церемонії виконувати. Це традиційний для єврейських дітей (хлопчиків і дівчаток), який буде названий на честь померлого члена сім’ї. Це тримає втратив близьких «справжнім» для наступного покоління.

Підказка: Багато єврейських сімей використовують тільки першу букву імені вони закарбувати, таких як Ханна для Дідуся Трав’яний або Стівена для тітки Сари. Коли гості пишуть у ваших миттєвих Гостьова книга Фотографія, попросіть їх включати значне слово, що починається з першої літери назви нової дитини.

4. іменування значення – оголосити і пояснити імен, які були обрані

Вибір назви нового дитини не просте завдання. У деяких культурах ім’я батька або шановного друга або родича віддається дитині. Інші культури та єврейських церемоній наречення дитини дати ім’я померлого родича, щоб вшанувати пам’ять своїх предків. В інших культурах, релігійні старійшини звертаються за Вкажіть ім’я, яке принесе щастя дитини. Незалежно від того, який метод використовується, вибір даного імені є важливим. Церемонію служить для ідентифікації цього нового дитини як людини, який існує як унікальна особистість – з ім’ям, яке має сенс. Часто, сенс назви пояснюється як частина церемонії.

Наприклад, Емілі, що означає, прагнуть або працьовитим, провів своє власне як одне з імен найпопулярніших дівчаток з 1880 року. Майкл ще один класичний, отриманий з івриті й означає “дар від Бога”. Що може бути краще?

Порада: Перед церемонією іменування дитини, вибрати близького друга або члена сім’ї. Дозволяючи багато часу, запитайте їх, щоб підготувати презентацію іменування і не забудьте додати цей запис в свій фотоальбом гостьова книга на пам’ять спогади довго після того, церемонію закінчилася!

5. дитини церемонії іменування – прийняття запрошення

Розуміння значення буття учасника до немовляті церемонію, наступного разу ви запросили на церемонію, ви будете реагувати, знаючи, що ви прямуєте традиції, яка сходить до зорі людства. Ви одержувач особлива честь і нести особливу відповідальність, участь у вихованні нового життя!

Підказка: Якщо ви відвідуєте дитини сім’ї або спеціального друга церемонію, добровільно стати той, хто творить миттєвих Фотогалерея Гостьова книга Альбом. Будьте доручено вжити Polaroid фотографії і отримувати всі гості, щоб написати свої особисті почуття, а потім представити його в якості спеціального подарунка до батьків момент святкування закінчилася!