їдять часто протягом дня, щоб підтримувати здорову вагітність

Іноді остання річ, яку ми можемо уявити собі робити під час вагітності їсть … або, це якраз навпаки. Ми включений або виключений, гарячий або холодний, голодний або близько нудоту навіть думки про їжу може мати нас працює на найближчу сміттєву корзину. Ці почуття не так легко забути! Я збираюся розкрити секрет, який допоміг мені через ранкова нудота і nauseousness і так, це те, що я їв, щоб уникнути ранкове нездужання і нудоту, і це спрацювало. Ось кілька пунктів, щоб допомогти вам:

Ø Якщо ви знайомі з малюками, вони є, як шість разів на день. Доброго ранку, рано вранці, обід в середині дня, вечеря, а може навіть вкусити перед сном. Ну, це повинно бути тобі … і якщо ви вагітні або годуєте грудьми, клювання близько 2 години ночі буде величезна допомога.

Ø Тонкі вашого регулярного харчування трохи, і скласти ваші легкі закуски. Це найпростіший спосіб, щоб краще збалансувати ваші харчові годин.

Ø Майте на увазі, це все про те, що і коли ви їсте, що має значення, не те, що ви з’їли пакетик картопляних чіпсів, тому що ви були голодні. Виберіть якість білків і низьким глікемічним індексом продуктів, щоб підтримувати належну відповідь цукру в крові.

Ø Позбавтеся від усього низького і знежиреного товарів у коморі. І ви, і ваша дитина потребує цілого здорових жирів для правильного розвитку мозку.

Ø Позбавтеся від продуктів з більш ніж 5 інгредієнтів або тих, кого ви не можете вимовити.

Ø усунути природні та штучні ароматизатори, харчові барвники, MSG, ДФУ (кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози) і нітритів.

Ø отримати здорові дози омега-3 жирних кислот у вигляді холодної риби, авокадо і добавок.

Використовуючи ці поради будуть корисними в збереженні ваших нудоту шлунка на відстані, дозволяючи вам підтримувати сталий режим харчування, що принесе користь і вам і вашій дитині. Бути сильними і здатними, в першу чергу ваша мета під час вагітності. Вам потрібно фізичне, емоційне і душевні сили правильного харчування і добавок може дати вам за можливість мати здорову дитину і народження.