101 підгузників – як складати і використовувати тканинні підгузники

Давай пропустимо повз великої дискусії підгузників і припустимо, що ви читали, що там повинен читати, зробили свою самоаналізу, і прийняли рішення – і для Вашої дитини, в цьому немає нічого, але природно, що проти ніжну шкіру. Якщо ваше рішення екологічних, економічних, або заснований на щось зовсім інше, ви вирішили на тканину пелюшки для дитини. Тепер прийшов час для підгузків 101 – Яким чином ви перетворюєте прямокутника тканини в зручну кришку для маленького херувима?

Вимийте перші підгузники

Насамперед. Ніколи підгузників вашої дитини в новому підгузку тканини прямо з пластикової упаковки. Між натуральної бавовни і виробничий процес, нові підгузники мають “воскового” покриття, яке скорочує їх всмоктуючої здатності і можуть подразнювати шкіру дитини. Кидок все нових підгузників в пральну машину і пропустити їх через п’ять або шість циклів за допомогою миючого засобу, дезінфікуючі засоби та гарячі води, яку ви можете зібрати. Якщо у вас є мотузка і в сонячний день, це кращий спосіб, щоб висушити їх.

складні підгузників

Ви думали, що Ви зробили свій останній вибір, коли ви вибрали тканину, а вам? Подумайте ще раз. Є навіть більш широкий вибір на 100% натуральні підгузники тканини, ніж є в одноразових підгузниках проходу в супермаркеті. Попередньо складеними, м’які, плоскою складаний, пелюшки-стилі, все-в-одному, все-в-двійок – цього достатньо, щоб зробити вашу голову спина просто намагається поглинути все це. Додайте до цього вибір на пелюшки Обкладинки – пластикові штани? Підгузник покриває? Шерсть покриває? Липучки, шпилькою або одного з елементів кріплення новинку підгузку? Для цілей цього підгузників класі Бебі, ми припускаємо, що ви використовуєте старий добрий плоским складок – простий прямокутник з вати, які можуть мати шар стегнах бігла по середині для додаткової всмоктуючою здібності. Ось кілька різних способів складання підгузників, люб’язно мами, бабусі й DyDee компанії.

Angel-Wing рази

1. Покладіть підгузник в довжину на пеленальний столик. Скласти сторонах підгузника до середини, щоб сформувати вбираючу подушечку.

2. Складіть в кілька дюймів вниз на фронті.

3. Розкладання боку в задній частині підгузника, роздмухують їх.

4. Покладіть дитину на підгузку, і потягніть вгору передню між своїх ніг.

5. Холдинг фронт проти його живіт, принести обом сторонам задньої до передньої, і пін-код у місце, натиснувши на штифт через кілька шарів пелюшку. Вам не потрібно, щоб пройти весь шлях через підгузник так, щоб штифт проти шкіру дитини.

бікіні Twist високим вирізом рази

1. Покладіть підгузник на стіл.

2. Увімкніть один кінець підгузник повністю через, скручування підгузник в середній точці, щоб сформувати вбираючу подушечку.

3. Покладіть дитину на підгузку (або під підгузник дитині, залежно від того легше).

4. Вийміть передній частині підгузника вгору між ніг дитини.

5. Відтягніть країв пелюшки навколо дитини, на передніх кутах і контактний надійно.

подвійний підгузник для важких листами

1. Використовуйте один регулярний підгузників і однієї дитини розмір підгузника. Покладіть регулярні підгузник на столі. Покладіть підгузник дитяча розмір в центрі.

2. Fold сторін у дитячому підгузку, потім скрутіть боку регулярних підгузників для покриття дитячому підгузку.

3. Складіть кілька дюймів підгузник передні вгору, потім перегорніть задній частині підгузника, щоб сформувати крила ангела.

4. Грюкнути дитини в середині підгузник, і виконуйте якраз крило ангела.

Який би раз ви вирішили використовувати, накрийте все це з одноразове нижню білизну, поцілунок маленької дворняжки і відправити його назад, щоб грати з теплом, сухому дні.