3, загальної проблеми грудного вигодовування і як їх вирішувати

Грудне вигодовування Визначення потреб. Так, кожна мати може годувати грудьми, і це чудовий досвід зв’язку для матері і дитини, але це може бути неприємно. Особливо, якщо ви стикаєтеся з цими проблемами.

1. Бракує молока.
Це проблема багатьох нових особи матерів. Багато мам відмовитися від грудного вигодовування і перейти на молочні суміші, бо дитина голодує, оскільки вони, здається, не виробляють достатню кількість грудного молока. Це розчарування для здоров’я матері і дитини, коли дитина смокче жадібно і крики безутішно, розчарування, поки пляшка молока не вводиться.

Ваше тіло виробляє молока відповідно з потребою дитини. Чим більше дитина бере з вас, тим більше ваша груди буде виробляти. Один із способів, щоб обдурити ваше тіло в виробляти більше молока полягає в наступному. У той час як дитина приймає молочні суміші (ви не хочете дитини, щоб голодувати), експрес стільки, скільки ви можете з молокоотсос. Годуєте дитину з чашки, а не з пляшки, щоб запобігти дитини від звикає до легких потоком молока з соски.

Оскільки молоко виробляється в основному з води, випити стільки склянок води, як ви можете, перш ніж висловлювати своє молоко і перед годуванням дитини.

Молоко виділяється при підведеною після рефлекс смоктання дитини так що розслабтеся, щоб молоко текти.

Ви потрібні живильні речовини для виробництва молока. Їдять багато риби для білків і омега-3. Візьміть багато фруктів і овочів. Жувати насіння фенхелю, щоб допомогти вашому організму виробляти більше молока. Тоді отримати якомога більше спати, як це можливо. Ваше тіло потребує інших для того, щоб виробляти достатньо для дитини.

Перевірити, як дитина харчується. Успішно годувати грудьми, дитина повинна взяти в ареоли (плоский коричневий коло), а також соска. Ви можете допомогти дитині, натиснувши на, як більша частина ареоли в рот дитини, коли вона засувки.

2. запалення сосків.

Cracked, хворобливі соски є загальними, коли ви починаєте грудного вигодовування. Після кожного годування, заспокоюють їх з календулою крем, який зцілює хворобливість. Мийте соски рушником водою з милом безпосередньо перед годувати дитину знову. З часом, соски посилить і проблема зникне.

3. Дитячі нудоти під час годування.

Це протилежно першого завдання. Дитячі засувки, смокче груди, а потім, коли дроселі нехай вниз рефлекс відбувається. Вона сердиться і плаче, а дивлячись на настання якого ривками соска молоко скрізь, бентежило маму і наводячи безлад все.

Це теж нормалізується. Або принаймні, дитина буде вчитися пристосовуватися. Шахта буде смоктати, то качка. Він відпустив, відійти в сторону, а потім спостерігати за молоком виплеснутися назовні, відмовляючись пити, поки потік не стихає. Після цього він не буде годувати до повного задоволена.