4 кроки для запобігання депресії під час вагітності

Вагітність може бути дуже напружений і емоційний момент, для більшості матерів.

Ваше тіло змінюється дуже швидко, ваші гормони під контролю, і ви відчуваєте тягар відповідальності батьків починають заволодіти.

Ви можете відчути, як легше лягти в ліжко і спати протягом наступних дев’яти місяців. Однак, це, ймовірно, просто депресії починають встановити дюйма

Є речі, які ви можете зробити, щоб уникнути депресії, і полегшити страхи, розчарування, занепокоєння і ви відчуваєте під час вагітності. Розглянемо наступні чотири поради як уникнути депресії під час вагітності.

Крок перший: переконайтеся, що ви готові бути вагітною

Одна з найбільш важливих речей, щоб зробити, це чекати, щоб завагітніти, поки ви не відчували себе в безпеці у своїй здатності бути батьком. Хоча ніхто ніколи не може відчувати, що вони все знають, або може зробити все це, бувають випадки, які просто не прямо у вашому житті завагітніти.

Зачекайте завагітніти, поки не відчуєте напругу роботи, будинки, і життя не так вже багато. Підготовка до вагітності, і ви можете розслабитися і насолоджуватися вагітністю, замість того, щоб депресія.

Крок другий: позбутися від вини

Там будуть дні, коли по будинку не буде зроблено, страви будуть накопичуватися, і ви не можете вийти з вашої піжамі. Це прекрасно.

Не відчувайте себе винуватим, якщо бувають дні, що вам не хочеться робити все, що ви зробили до вагітності. Зрештою, ви маєте справу з нудота, болі в м’язах, і збільшення ваги від двадцяти до тридцяти фунтів у.

Нормальна людина буде мати потребу у вихідний день, якщо вони відчувають ці питання. Спосіб уникнути депресії, щоб зрозуміти, що все в порядку, щоб взяти в день, щоб розслабитися і відпочити.

Крок третій: поговоріть з вашим лікарем

Якщо ви відчуваєте, як ви стаєте пригніченими, або ви сумні більшу частину часу, вам слід поговорити з вашим лікарем. У деяких випадках ваша депресія може бути викликана нестачею вітамінів або мінералів у вашому раціоні.

Ваш лікар може допомогти вам знайти кроки можна почати, природно по боротьбі з вашої депресії.

Депресія є захворюванням, як ранкове нездужання або грипу. Ваш лікар є логічним людиною, щоб говорити про те, як ви повинні мати справу з цим захворюванням.

Крок четвертий: знайдіть групу підтримки

Там неминуче будуть дні, коли він відчуває, що все виходить з-під контролю, і ви сумніваєтеся у своїй здатності бути хорошою матір’ю. У ці дні вам потрібно базову мережу друзів і членів сім’ї, які можуть допомогти підтримати вас через ці часи.

Це люди повинні допомогти вам зрозуміти, що кожна людина сумнівається в їх здатності бути хорошим батьком. Це буде корисно, якщо деякі люди у вашій групі вже випробували вагітність і материнство.

Ці люди можуть допомогти вам зрозуміти, що жінки, які були мати протягом багатьох років, все ще є сумніви і почуття під контролю.