5 порад для запобігання розтяжок під час вагітності

Як жінка, ви, ймовірно, “благословив” з розтяжок або два. Якщо це відбулося в період статевого дозрівання, так як фізіологічні сплески росту розтягується ваша шкіра за його терпимість, або під час попередньої вагітності, розтяжки просто нормальна частина життя. Але якщо ви готові, щоб сказати: “Немає більше!”, То ви повинні знати про способи профілактики розтяжок під час вагітності або в інші періоди різкої зміни ваги.

Як кажуть, “унція профілактики варто фунта лікування!” Ця маленька перлина мудрості відноситься і до профілактики розтяжок. Як ви напевно знаєте, видалення розтяжок не простий процес і може зайняти кілька місяців просто зникати їх достатньо, щоб вони не так помітні. Існують ефективні розтяжок креми і лосьйони, які роблять дуже хорошу роботу по ремонту пошкодженої шкіри, але вони можуть бути дорогими і трудомісткими.

Так що, якщо ви турбуєтеся про розробку будь-яких подальших розтяжок під час вагітності, спробуйте наступні корисні поради. Ваші шанси уникнути подальшого ушкодження шкіри і рубців буде значно поліпшена, і в якості додаткового бонусу, поява існуючих розтяжок може допомогти теж!

розробити програму по догляду за шкірою

Першим кроком у запобіганні розтяжок є розробка планової догляду за шкірою. Не робіть свою програму так, складним або громіздким, що ви не будете його дотримуватися. Простий план, який ви зможете легко слідують на щоденній основі, виявиться набагато більш ефективним, ніж більш складну процедуру, яка вам залишиться тільки слідувати по потрапило основі.

помірного вашої ваги

Хоча деякі ваги природно під час вагітності, швидкість, з якою додатковий фунтів додаються є дуже важливим. Пам’ятайте, що шкіра має природну тенденцію згинати або розтягувати без пошкодження шкірної тканини. Однак раптова зміна ваги може розтягувати шкіру за її допусків і розривів і рубців результат, також відомий як розтяжок. Так, моніторинг вашої ваги під час вагітності і прагнути до більш помірного і навіть збільшення ваги в міру можливості.

не забудьте зволожує шкіру

Правильне зволоження вашої шкіри під час вагітності є ключовим елементом будь-якої програми догляду за шкірою. Як вагітність буде приділяти більше напруженості на шкіру в області живота, стегон і сідниць областях, ваша шкіра стає більш чутливою. Ви можете відчувати відчуття свербіння і тиск, як ваша шкіра розширюється. Це те, де застосування високих крем від розтяжок знак якості або лосьйон для тіла може не тільки полегшити деякі з цих симптомів, але і підвищити шкури здатність до розширення і Flex.

масажувати шкіру

Це практика, яка часто упускається з виду, але може реально допомогти з профілактикою розтяжок. Візьміть ніжний масаж щіткою або рукавичку і ніжно масажувати шкіру в цих зонах високого ризику, в цілому ваша живота і стегон. Це буде стимулювати кровообіг в шкірі і сприяти здоровою і пружною тканини шкіри.

правильно харчуватися і приймати вітаміни

Бути здоровим, як ви можливо під час вагітності має безліч переваг. По-перше, і найголовніше, це допомагає розвивати сильний і здорова дитина. По-друге, це допомагає організму протистояти стресам, покладені на нього під час і після вагітності. Це також включає в себе здоров’я вашої шкіри. Їжа харчування та здорового харчування, доповнюється вітаміном призначено лікарем, допоможе зберегти шкіру здоровою і сяючою.

Ці п’ять корисних порад з догляду за шкірою, якщо практикувати регулярно, допоможе запобігти розтяжки під час вагітності. Очевидно, що немає абсолютних гарантій у зв’язку з мінливістю типів шкіри і умов, але розробка програми по догляду за шкірою, безумовно, чайові шанси на вашу користь запобігання подальшого розтяжок. Так що, не бійтеся побалувати себе трохи, ви дійсно заслужили!