5 порад про турботу новонароджених

Догляд за дитиною, безумовно, одна з найважливіших речей, які ви повинні розглянути, як тільки ви стали новим батьком. Є багато речей, які необхідно враховувати для того, щоб переконатися, що ваша дитина отримує всю увагу.

1. Переконайтеся, що ви годуєте малюка правою. Рішення про те, чи повинні ви грудьми або з пляшки годувати дитину багато в чому залежить від вашого особистого рішення і те, що ваш лікар рекомендує. Тим не менш, було показано, що грудне вигодовування як і раніше кращий спосіб, щоб годувати новонароджених. Багато переваги можуть бути отримані при годуванні груддю. Деякі медичні дослідження показали, що немовлята мають менше гіперчутливість в більш пізньому віці в порівнянні з тими, які були виховані з годування з пляшечки. Це відбувається головним чином тому, що мати, AOS молока, як відомо, містять натуральні ензими і антитіла, які можуть допомогти зміцнити дитини, AOS імунітет проти немощів. Крім цього, деякі лікарі також вважають, що грудне молоко є відповідальним за покращений інтелект як він / вона росте і стає повністю розроблена.

2. Практичні поради снодійне для немовлят. Сон має вирішальне значення для немовлят, тому що він має прямий вплив на дитину, AOS психічного і фізичного розвитку. Новонароджені діти сплять до 17 і 18 години на добу. Батьки повинні розуміти, що діти сплять циклу може бути досить нестійким. Ви можете помітити, протягом декількох тижнів, ваша дитина, AOS сон може тривати приблизно від 30 хвилин до 3 годин, і це може змінюватися протягом 24-годинного періоду. Але на шостому тижні, ви повинні побачити деякі ознаки поліпшення, оскільки Ваша дитина, AOS структуру сну стає більш структурованим. Новонароджені проявляти ознаки сонливості, кричачи або потирати очі. Новонароджені повинні покласти спати, як тільки вони відчувають себе сонними. Якщо ви не отримуєте багато сну в нічний час, це може бути гарною ідеєю, щоб спати, коли ваша дитина робить протягом дня, якщо це можливо.

3. Правильний спосіб купання вашого новонародженого. Новонароджені діти не повинні бути купалися на щоденній основі. Купання їх два-три рази на тиждень достатньо. Купати дитину за допомогою губки. Це необхідно в першу чергу. Ванна купання вашої дитини може бути зроблено тільки, як тільки дитина, AOS пуповини падає, щоб уникнути інфекції.

4. Підтримання Вашої дитини, AOS оптимального догляду за шкірою. Новонароджені діти мають гладку і ніжну шкіру. З цієї причини, необхідно використовувати продукти, які спеціально зроблені для немовлят. Але перш ніж купувати який-небудь продукт немовляти, то краще проконсультуватися з педіатром. Більшість дітей розвиваються висип час від часу, і це абсолютно нормально. Однак, якщо ваша дитина, здається, дратує висип або піднялася температура, необхідно негайно проконсультуватися з вашою дитиною, AOS лікаря.

5. Коли давати дитині ліки. Як ніхто інший, новонароджені іноді мають особливі потреби, які вимагають уваги. Коли давати дитині ліки, важливо, що ви будете слідувати порадам вашої дитини, AOS лікаря. Ви повинні знати, як дати правильну дозу призначає лікар. Іноді це може бути радять почати дитини з невеликої дози, щоб гарантувати, що немає ніякої негативної реакції на лікування.

Інформація, що міститься в цій статті, для загального відома і не призначений в якій мірі не замінить поради, дані медичних працівників.