5 простих способів вирішення новонародженої дитини.

Є кілька способів, щоб забезпечити вашій дитині, щоб отримати необхідну кількість сну щоночі. Я надав вам топ-5.
1) Забезпечення безпечних умов спальні
Забезпечуючи безпечні умови для сну ви не тільки гарантуючи, що ваша дитина відчуває себе безпечної, надійної і досить комфортно, щоб добре виспатися вночі з, але також знижує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СРДС).
Такі речі, щоб допомогти забезпечити безпечні умови для сну включають в себе:
Міцну ліжечко матрац, який відповідає затишно в безпечне ліжечко з пробілами не більше двох пальців в ширину.

Не розміщувати дитяче ліжечко поблизу вікон (це також запобігає можливість удушення через низько висять сліпих і завісу шнури)
Не ставте під отвори обігрівача або кондиціонера. Розплідника вашої дитини має бути близько 16degress-20degress для запобігання надмірного і при нагріванні. (Це також дозволить знизити ризик СРДС)
Не паліть у поруч або навколо вашої дитини і дитяча вашої дитини.

2) створити правильний настрій.
Ви ніколи не пробували спати з гучною музикою або жалюзі відкриті?
Ну вашої дитини вимагає аналогічних умовах сну, як ви, тому, коли справа доходить до створення правильного настрою відображає назад від того, що ви робите, і не подобаються.
Деякі речі, які необхідно враховувати:
У жалюзі / штор повністю використаний у нічний час і тільки частково під час післяобіднього сну. Це допомагає їм розрізняти день і ніч.
Грати м’яка, ніжна фонова музика, щоб ваша дитина не відчували себе самотніми і розрахуватися з доброю спокійною розслаблюючій музикою. Будьте впевнені, що ваша дитина не переривається при спробі заснути. Тримати всіх з дитячої, поки вони повністю не спить-близько двері в дитячу, якщо потрібно.

3) Створити рутинної сном. Це краще всього починати з першого дня 1. Це допоможе вашій дитині знати, що цей час для ліжка і немовлята люблять повторення, яке є одне і те ж щоночі. Ліжко час процедури буде змінюватись між сім’ями, але деякі пропозиції для рутини часу сну можуть бути:
Ванна-пляшки-пісня-ліжко
Пляшка-поверхова-пісня-ліжко
І так далі. Переконайтеся, що ця процедура робиться щоночі (звичайно, якщо ви не вдома він не може бути можливо, але намагаюся робити частинами звичайної, що ви можете зробити) Не забудьте повідомити нянями або будь-які інші, які піклуються про Вашої дитини, щоб слідувати цієї рутини.

4) Переконайтеся, животик дитини сповнена іншому випадку вони будуть нестабільною і не буде спати або буде спати, але прокинутися через кілька годин для харчування.
Чим довше ваша дитина спить у між годуваннями, тим буде краще для всіх, включаючи дитину.

5) дає потішив її.
Це не обов’язково означає, соску, це може бути ковдру із шовковою обробкою. Ці типи ковдри користуються великою популярністю у маленьких дітей і триватиме протягом багатьох років на відміну від пустушки. Інші стьобана може також включати плюшевий, слабкий бавовняною тканиною, яка має свій запах на ньому або слабкий подушки.
Всі ці речі, якщо ваша дитина знаходить приємно мати навколо забезпечать основні потреби в безпеці, що ваша дитина шукала таким чином замість допоможемо вирішити і заспокоїти дитину вночі.
Ваша дитина також може знайти розраду в сповивали було. (Обернутися щільно), це може бути зроблено за допомогою сповивати ковдри спеціально розроблений для легкої упаковки або ви можете вибрати для нормального склав ковдру, щоб сповивати.