6 унікальних дитячих подарунків ви можете додати свої фотографії дитини

1 – відбитки на полотні

Полотно друк є одним з найпопулярніших з усіх фото подарунки, тому що полотно забезпечує таку високу якість друку. Зроблений на замовлення розмірів полотна і розміри означають, що ви можете створювати відбитки на полотні в залежності від форми частини малюнка ви хочете використовувати, розмір стіни вона буде повісити на, і навіть бюджет. Ці дивно недорогий ідеї подарунка є великими для окремих подарунків або як задоволення для всієї родини, і ви навіть можете додати ПП для задньої частини рами.

2 – монтаж відбитків

Коли ви не можете вирішити, над одним фільмом використовувати, тому що у вас немає конкретного улюбленого або тому, що ви просто повинні так багато фотографій нового дитини, ви могли б монтаж друку створив замість цього. Професійний дизайнер буде працювати з зображеннями ви посилаєте, щоб створити одне велике виглядає дисплей, який потім друкується на тій же високу якість полотна. Додати ПП для спини і у вас є ідеальний подарунок дитині.

3 – фото календарі

Іншим великим нетерпінням спосіб використовувати число кадрів у створенні фото-календар. Фото календарі запропонувати Вам можливість додати Дванадцять картин, по одній на кожен місяць у році, а інший для передньої кришкою. Ви також можете додати підписи до кожної з них і назва для першої смуги. Нарешті, вибрати місяць, в якому ви хочете дату і час запуску, і ви можете створити корисний і гарний подарунок дитині.

4 – Фото ковдри

Фото ковдру можна створити за допомогою одного зображення або фотомонтаж. Спеціальна безпечна дитяче ліжечко, дитячі ковдри можна персоналізувати за ім’ям дитини, і ви навіть можете додати відбиток руки або слід, щоб створити дитині подарунок, який призначений спеціально для нового члена сім’ї.

5 – Фото кубів

Фото куба істотно фірми, формі куба подушці. Ви можете спроектувати кожну грань куба однак, Ви хочете, щоб вони виглядали так що ви можете включати інше зображення для кожної з шести сторін або можна включити один малюнок, що друкується на кілька сторін. Ви можете додати текст або включати відбитки рук і сліди, щоб зробити великий подарунок дитині, яка буде працювати добре у вітальні, спальні або дитячій.

6 – фото блоки

Фото блок сучасний еквівалент фотографію в рамці. Ваш вибір зображення друкується на смолу блок, який включає в себе власну позицію і не вимагає рами і без скла покриттям. Це легка альтернатива картину в рамі не тільки зручним і великим нетерпінням, але безпечний і досить легкий, щоб навіть бути надіслані поштою.