7 ускладнення вагітності, що необхідно звернутися до вашого лікаря once_

Іноді щось йде неправильно під час вагітності та ускладнення вагітності врожаю вгору. Вагітність симптоми, як ранкова нудота, часте сечовипускання, головні болі, перепади настрою, чутливість грудей, а інші абсолютно нормально. Але що, якщо ці симптоми стають неприпустимо високим або ви відчуваєте щось більше, ніж ці? Це, AOS час, щоб зателефонувати своєму лікарю.

надмірна ранкова нудота

Якщо ви, Aore кидали постійно протягом 2 днів, ви можете отримати зневоднення організму і вимагають госпіталізації. Так що, якщо ви помітили, хвороба виходить з рук, ви повинні повідомити своєму лікарю про це.

вагінальна кровотеча

Кров’янисті виділення або кровотечі в піхву в перший триместр є одним з тривожних ознак вагітності. Якщо кровотеча поєднується з легкої судоми, коли шийка матки ще запечатаних і матки розширюється, це може вказувати на аборт. Час від часу, ви можете отримати серйозні судоми і важкі кровотечі.

Якщо ви помітили проходження тканини, шийка матки відкрилася і матка розширена. Це ознака викидня. Якщо вагінальна кровотеча в поєднанні з помірним або надлишковою біль тільки з одного боку, і ви слабо, це означає, позаматкової вагітності (вагітність в матковій трубі).

Якщо ви отримуєте вагінальна кровотеча, яке є змінною і дисфункциональной, і ваша матка не розкривається шийка матки і запечатана, ви, можливо, страждають від гормонального дисбалансу.

токсикозу або прееклампсії

Це, AOS час, щоб звернутися до лікаря, якщо ваші головні болі є постійними; ви отримуєте необгрунтованим ваги; там, AOS затримка рідини в організмі, ваші зір стає розмитим, і ви будете спостерігати плями на ваших очах. Це токсикозу або прееклампсії. У термінах непрофесіонала, це, AOS високий кров’яний тиск під час вагітності. Раптовий набряк ніг, щиколотки і руки також знайомий. Це одне з ускладнень вагітності, де ви повинні бути госпіталізовані. Якщо вийшов на нього може призвести до неповного росту плода, дистрес плода під час пологів, або передчасні пологи.

інфекції сечовивідних шляхів

Якщо ви отримуєте печіння або дискомфорт при сечовипусканні або тупий біль в нижній частині живота після сечовипускання, ви, можливо, страждають від ІМП. Проконсультуйтеся з Вашим лікарем для лікування швидко.

передчасні пологи

Якщо у вас є лихоманка і озноб без будь-яких ознак застуди чи грипу, ви повинні сидіти і повідомлення. Висока температура може призвести до передчасних пологів. Крім того, раптовий приплив вниз вагінальних виділень в третьому триместрі вагітності означає, що ваш розрив мембрани передчасно. Це призводить до розвитку амніоніт, яка є інфекція, і один з небезпечних ускладнень вагітності для плоду. Його ознаками є висока температура, болі в животі і неприємним запахом.

постійні болі в животі

Якщо ви отримуєте безперервне або раптовий інтенсивний біль у животі на ранніх стадіях вагітності, це може вказувати на викидень. Якщо болю відбувається в пізні терміни вагітності, це може означати передчасні пологи.

Ні руху плоду

Якщо ви будете спостерігати зменшення ударів вашої дитини, зателефонуйте своєму лікарю відразу. Це може бути ознакою дистрес плода.

Є багато ускладнень вагітності, які можуть зіпсувати радість від вагітності. Але, якщо ви, Aore уважний спостерігач вашої вагітності процесі і повідомляти про будь ненормальний стан відразу до лікаря, ви можете зберегти радість від вагітності.