BPA пляшки безкоштовно Baby

В якості нової матері Народження дитини може повністю перетворити ваше життя. Цей красивий і дивовижний крихітний людина повинна вас день і ніч, щоб вчити, любити і забезпечувати на постійній основі. Якщо ви вибрали для годування грудьми або молочної суміші ввести в раціон вашої дитини виборі безпечних пляшок бренду дуже важливо.

Ми всі знаємо, що груди завжди найкраще, коли мова йде про здоров’я дитини, але коли ви мама на ходу, ви можете розглянути варіант перекачування і зберігання грудного молока, на ті часи, коли ви вже спізнюєтеся, що лікарі або стоматолог призначення або ви просто просто потрібно дати ваші біль у грудях перерву. Багато експертів говорять, якщо переключитися з грудей пляшку і назад в груди ваша дитина буде відчувати те, що вони називають “плутанина сосків”. Це коли дитина вирішує, що він або вона вважає за краще пляшку на грудях і відмовиться, щоб замкнутися на грудях. Ви можете уникнути цього, якщо ви вирішили використовувати пляшку з соскою, яка найбільш схожа на жінку “з соском. Ви хочете розглянути форму і відчуття власної грудей, як ви ходите по магазинах навколо для марки пляшку. Ви також хочете, щоб прийняти до уваги розмір соска отвір і як швидко потік. тип соска ви обираєте, повинен залежати від вашого власного виробництва молока і як важко у вашої дитини смоктати, щоб отримати хороший потік. Якщо ваш дитина смокче досить жорсткі і мають працювати на молоко, то ви хочете, щоб вибрати повільний соска релізі. Таким чином, дитина все ще повинен докласти зусиль для отримання молока і будуть менш схильні переїдати що може призвести до плутанини сосків .

Звичайно, ви хочете краще для вашої дитини. Ви хочете бути абсолютно впевнені, що пляшки та інші аксесуари для дітей є безпечними і не буде шкодити йому чи їй у будь-якому випадку. При виборі марки пляшці обов’язково перевірте, що етикетка на пляшці упаковці чітко вказано, що продукт є FDA затверджених, і бісфенол-А. BPA розшифровується як бісфенол А, який є будівельним блоком пластику, який може бути небезпечним для людей. Багато роздрібні торговці досі продуктів, що містять BPA на їх полицях, тому будьте дуже обережні і не припускають, що продукт бісфенол-А якщо він не буде чітко вказано на етикетці продукції.

Є ще кілька варіантів, щоб зробити, перш ніж остаточно визначитися з маркою дитячих пляшечок. Існує завжди є вибір, чи хочете ви пляшку із соскою силікон або соска латекс. Багато жінок вважають за краще силіконові, тому що вона не буде стиратися і не буде зберігати запахи. Це зручно, міцний, міцний і легко чиститься. Ви хочете, щоб переконатися, що ваші пляшки мити в посудомийній машині, а також холодильник безпечним і можна стерилізувати належним чином. Дуже важливо також при виборі пляшки, щоб вибрати один з системою вентиляції повітря. Пляшки, які мають належну вентиляцію повітря знизить немовлятам шанс заковтування повітря, яке іноді може призвести до коліки.

Так чи хочете ви грудьми або молочної суміші ввести в раціон вашої дитини, вибираючи марку пляшки дуже важливо. Ретельне магазинах навколо і дослідження типу пляшки, які підійдуть вашій дитині найкраще має вирішальне значення для запобігання плутанина сосків і для запобігання шкідливих хімікатів у грудне молоко або формулу. Беручи свій час ви можете вибрати найкращі пляшки для вас і вашої дитини. Я настійно рекомендую пошук в Інтернеті дитячих пляшечок та аксесуарів, а це надасть Вам найширший спектр варіантів, і ви можете робити покупки, не виходячи з власного будинку.